ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ

הותר לפרסום שמות של 3 מהחיילים שנהרגו מהירי לכרם שלום

הותרו לפרסום שמותיהם של שלושה חללי צה"ל שנהרגו מהמטח ירי לעבר כרם שלום אשר הודעה נמסרה למשפחותיהם.

החמאס מפרסמים: תיעוד הירי הקטלני לעבר הבסיס בכרם שלום | כל הפרטים הקשים

שמות החללים:

-סמ"ר ראובן מרק מורדכי אסולין (Ruben Marc Mordechai Assouline), בן 19, מרעננה, לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בעוטף עזה.

ראובן מרק מורדכי אסולין הי"ד.

-סמ"ר עידו טסטה (Ido Testa), בן 19, מירושלים, לוחם בגדוד שקד, חטיבת גבעתי, נפל בקרב בעוטף עזה.

עידו טסטה הי"ד.

-סמ״ר טל שביט (Tal Shavit), בן 21, מכפר גלעדי, לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח״ל, נפל בקרב בעוטף עזה.

טל שביט הי"ד.

באירוע נפצעו באורח קשה עוד 3 לוחמים מגדוד שקד ומגדוד 931. ועוד 9 לוחמים נפצעו באורח בינוני וקל. סה״כ כ-15 נפגעים.

מדובר ב-14 פצמ״רים ששוגרו מרפיח לעבר מוצבי צה״ל ונקודות הכינוס באזור כרם שלום. שניים מהפצמ״רים גרמו לפגיעות הקטלניות בלוחמים – במחנה אמיתי, הסמוך לקיבוץ כרם שלום. הלוחמים שנפגעו היו במשימת אבטחה – שמירה על הציוד של הכוחות, ציוד שהוכן לקראת הכניסה המתוכננת לרפיח. לא מדובר בשטח כינוס של לוחמים, אלא בכוחות אבטחה שהוצבו במרחב.

תנועת צו 9 לאחר פרסום שמותיהם של החיילים שנפלו בכרם שלום: "קבינט שממשיך לספק סיוע ואספקה לחמאס יורק בפרצופם של חיילי צה"ל ומרחיק את שיחרורם של החטופים".

"עם פרסום שמותיהם של שלושת הנופלים הי"ד היום במתקפה על כרם שלום, אנו משתתפים בכאב בצער המשפחות, ומאחלים רפואה שלמה לפצועים. היום יותר מתמיד, 212 ימים מפרוץ המלחמה, קבינט שממשיך לספק סיוע ואספקה לחמאס יורק בפרצופם של חיילי צה"ל ומרחיק את שיחרורם של החטופים".

"מול הנהגה מבולבלת ששולחת משאיות לממשיכי הנאצים בימינו, זוהי שעתם של כלל אזרחי ישראל להתייצב בנחישות בשירות העם ולמען המדינה, ולעצור את המחדל הנורא של סיוע לחמאס שגובה מחיר יקר מדם ילדינו".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

המשטרה מבהירה כי בניגוד לדיווחים שגויים בכלי תקשורת וברשתות חברתיות על פיגוע דקירה בירושלים: לא מדובר בפיגוע ולא בדקירה. מדובר בתקיפת שוטרים שהתרחשה לפני זמן קצר בעיר העתיקה על רקע פלילי. עוד הוסיפו כי בעקבות התקיפה האלימה של החשוד עם חפץ שהיה בידו, שני שוטרים נפצעו באורח קל ומקבלים כעת טיפול רפואי. החשוד נעצר תוך […]

ניוז 360

שוטרי תחנת עכו פתחו בחקירה בתאריך 05.05.2024 עם קבלת דיווח אודות חשד לתקיפה ואיומים ברצח של שתי נשים בידי אח שלהן. מהחקירה עלה כי החשוד דרש מאחותו בת ה-19 להסיר תמונה שפירסמה ברשת החברתית אך סירבה ובשל כך הותקפה באלימות קשה ואושפזה בבית החולים. כשהאחות הגדולה בת ה-26 הגיעה לבית החולים לבקר את הקרבן, אחותה […]

ניוז 360

‏אירוע חריג סמוך למעבר רפיח: בשיא המתיחות עם מצרים, חיילים מצריים פתחו באש באופן מפתיע לעבר משאית ישראלית, כוחות צה"ל השיבו באש, ככה"נ חייל מצרי נהרג. אין נפגעים לכוחותינו.

ניוז 360

יחידת הסייבר בלהב 433 בשיתוף עם שב"כ עצרה לפני זמן קצר חשוד בעקבות סרטון שפרסם ברשת ובחשד להסתה לאלימות. המעצר בסיוע צוות המשימה המיוחד לטיפול בהסתות ברשתות החברתיות. החשוד, בן 43 מחיפה, יובא לחקירה במשרדי היחידה, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בראשל"צ.

ניוז 360

ראש המוסד, דוד (דדי) ברנע הודיע היום (ב'), 27 במאי 2024, י"ט באייר תשפ"ד, על מינויו של ע' לתפקיד סגן ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים. ע' עתיד להחליף את ה', הסגן הנוכחי שמכהן בתפקיד החל מיוני 2021. מינויו של ע', שצמח במוסד במסלול החוד היומינטי, הנו המשך לשינוי הארגוני שהוביל ראש המוסד בתחילת כהונתו, שכלל […]

ניוז 360

תושבי אילת תיעדו לפני זמן קצר יירוטים מעל שמי אילת, תושבים פרסמו גם תיעודים ממצלמות אבטחה שבהם נראים 2 יירוטים. ‏מבדיקת הפרטים עולה כי מטוס קרב יירט 2 מטרות חשודות באזור מפרץ אילת שהגיעו מכיוון מזרח. צפו בתיעוד: מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר מטוסי קרב של חיל האוויר יירטו בהצלחה שתי מטרות אוויריות חשודות […]

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 15:48, יום שני (27.05)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה