ניוז
ניוז 360 news

מתעדכן עכשיו..

נגישות בניוז 360

ניוז 360 שואפים להפוך את האתר והאפליקציה לנגישים וידידותיים למשתמשים ככל האפשר ובפרט למשתמשים בעלי מוגבלויות, וזאת בכפוף למגבלות טכנולוגיות ולמרות פטור של ניוז 360 מהנגשה.

פטור מהנגשה

חוק נגישות אתרי אינטרנט מחייב ששירות לציבור שניתן באמצעות האינטרנט יהיה נגיש. הנגשת אתרים, שירותים ומידע באינטרנט דורש משאבים ומהווה נטל כלכלי וטכנולוגי כבד. לפיכך קבע המחוקק כי הוא "אינו מתכוון להטיל על נותני שירות שהמשאבים שלהם מצומצמים, נטל שיקשה עליהם לעמוד בו." בהתאם לתקנות הפטור המפורטים בחוק, ניוז 360 פטור מהנגשה.

מערכת האתר

אתר ניוז 360 מבוסס על מערכת בניית אתרים WordPress שלה מחויבות לנגישות. וורדפרס פועלת לפי הנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) 2.0 כדי להבטיח שאנשים עם מוגבלויות יוכלו לגשת לאתר שלנו.

תכונות נגישות וורדפרס

חלק מתכונות הנגישות של מערכת וורדפרס כוללות:

ניווט במקלדת
משתמשים יכולים לנווט באתר שלנו באמצעות מקלדת בלבד, ללא צורך בעכבר או מכשיר הצבעה אחר. זה חשוב במיוחד עבור אנשים עם מוגבלות מוטורית שעלולים להתקשות בשימוש בעכבר מסורתי.

טקסט חלופי לתמונות
אנו מספקים טקסט חלופי עבור התמונות באתר ניוז 360. זה מאפשר לקוראי מסך לספק תיאור של התמונות למשתמשים לקויי ראייה.

תוכן מורגש
עשינו מאמצים להבטיח שכל התוכן באתר שלנו יהיה קל לקריאה על ידי אנשים עם לקות ראייה. זה כולל שימוש בניגודי צבעים מתאימים, גופנים הניתנים לשינוי גודל וכותרות ברורות.

תמיכת קורא מסך משופרת
וורדפרס תואמת למגוון של קוראי מסך, מה שמבטיח שמשתמשים לקויי ראייה יכולים לגשת לאתר ניוז 360 ולנווט אותו ביעילות.

הצעות לשיפור נגישות

למרות שאנו שואפים לשמור על הנגשת האתר והאפליקציה, אנו מבינים שעשויים להיות תחומים הדורשים שיפור או כאלו שקושי טכנולוגי מונע שיפור. אנו פועלים ללא הרף לשיפור תכונות הנגישות של האתר שלנו ומקבלים בברכה כל משוב או הצעה מהמשתמשים שלנו.

אם נתקלתם בקשיים כלשהם במהלך הגישה לאתר שלנו או שיש לכם הצעות לשיפור הנגישות, אנא צור איתנו קשר. אנו מעריכים את המשוב שלך ומחויבים להפוך את האתר שלנו לנגיש ככל האפשר לכולם.

עודכן 29.11.23

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

המשטרה מבהירה כי בניגוד לדיווחים שגויים בכלי תקשורת וברשתות חברתיות על פיגוע דקירה בירושלים: לא מדובר בפיגוע ולא בדקירה. מדובר בתקיפת שוטרים שהתרחשה לפני זמן קצר בעיר העתיקה על רקע פלילי. עוד הוסיפו כי בעקבות התקיפה האלימה של החשוד עם חפץ שהיה בידו, שני שוטרים נפצעו באורח קל ומקבלים כעת טיפול רפואי. החשוד נעצר תוך […]

ניוז 360

שוטרי תחנת עכו פתחו בחקירה בתאריך 05.05.2024 עם קבלת דיווח אודות חשד לתקיפה ואיומים ברצח של שתי נשים בידי אח שלהן. מהחקירה עלה כי החשוד דרש מאחותו בת ה-19 להסיר תמונה שפירסמה ברשת החברתית אך סירבה ובשל כך הותקפה באלימות קשה ואושפזה בבית החולים. כשהאחות הגדולה בת ה-26 הגיעה לבית החולים לבקר את הקרבן, אחותה […]

ניוז 360

‏אירוע חריג סמוך למעבר רפיח: בשיא המתיחות עם מצרים, חיילים מצריים פתחו באש באופן מפתיע לעבר משאית ישראלית, כוחות צה"ל השיבו באש, ככה"נ חייל מצרי נהרג. אין נפגעים לכוחותינו.

ניוז 360

יחידת הסייבר בלהב 433 בשיתוף עם שב"כ עצרה לפני זמן קצר חשוד בעקבות סרטון שפרסם ברשת ובחשד להסתה לאלימות. המעצר בסיוע צוות המשימה המיוחד לטיפול בהסתות ברשתות החברתיות. החשוד, בן 43 מחיפה, יובא לחקירה במשרדי היחידה, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בראשל"צ.

ניוז 360

ראש המוסד, דוד (דדי) ברנע הודיע היום (ב'), 27 במאי 2024, י"ט באייר תשפ"ד, על מינויו של ע' לתפקיד סגן ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים. ע' עתיד להחליף את ה', הסגן הנוכחי שמכהן בתפקיד החל מיוני 2021. מינויו של ע', שצמח במוסד במסלול החוד היומינטי, הנו המשך לשינוי הארגוני שהוביל ראש המוסד בתחילת כהונתו, שכלל […]

ניוז 360

תושבי אילת תיעדו לפני זמן קצר יירוטים מעל שמי אילת, תושבים פרסמו גם תיעודים ממצלמות אבטחה שבהם נראים 2 יירוטים. ‏מבדיקת הפרטים עולה כי מטוס קרב יירט 2 מטרות חשודות באזור מפרץ אילת שהגיעו מכיוון מזרח. צפו בתיעוד: מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר מטוסי קרב של חיל האוויר יירטו בהצלחה שתי מטרות אוויריות חשודות […]

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 15:44, יום שני (27.05)