ניוז
ניוז 360 news
ניוז 360 news

צ'ט 360 - עדכוני חדשות ומבזקים מסביב לשעון.

ניוז 360

המשטרה מבהירה כי בניגוד לדיווחים שגויים בכלי תקשורת וברשתות חברתיות על פיגוע דקירה בירושלים: לא מדובר בפיגוע ולא בדקירה.

מדובר בתקיפת שוטרים שהתרחשה לפני זמן קצר בעיר העתיקה על רקע פלילי.

עוד הוסיפו כי בעקבות התקיפה האלימה של החשוד עם חפץ שהיה בידו, שני שוטרים נפצעו באורח קל ומקבלים כעת טיפול רפואי.
החשוד נעצר תוך שימוש בכוח (ללא ירי), לאחר ששוטרים נוספים שהגיעו למקום השתלטו עליו.

לאחר שנעצר, החשוד במעשה (ככל הנראה נתין זר מרוסיה) הועבר לחקירה במרחב דוד.

ניוז 360

שוטרי תחנת עכו פתחו בחקירה בתאריך 05.05.2024 עם קבלת דיווח אודות חשד לתקיפה ואיומים ברצח של שתי נשים בידי אח שלהן. מהחקירה עלה כי החשוד דרש מאחותו בת ה-19 להסיר תמונה שפירסמה ברשת החברתית אך סירבה ובשל כך הותקפה באלימות קשה ואושפזה בבית החולים. כשהאחות הגדולה בת ה-26 הגיעה לבית החולים לבקר את הקרבן, אחותה הקטנה, פגש בה האח ואיים על חייה ברצח. חוקרי המשטרה איתרו את החשוד, תושב עכו בן 20, הגיעו אליו ועצרו אותו לחקירה בתחנת המשטרה בסיומה נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת. עם תום השלמת כל פעולות החקירה הצליחה המשטרה לגבש תשתית ראייתית נגד האח החשוד והגישה נגדו באמצעות יחידת התביעות עכו, 2 כתבי אישום בגין תקיפה חבלנית ואיומים, תוך כוונה לבקש את מעצרו עד תום ההליכים.

הצעות ברשת
ניוז 360

‏אירוע חריג סמוך למעבר רפיח: בשיא המתיחות עם מצרים, חיילים מצריים פתחו באש באופן מפתיע לעבר משאית ישראלית, כוחות צה"ל השיבו באש, ככה"נ חייל מצרי נהרג. אין נפגעים לכוחותינו.

ניוז 360

יחידת הסייבר בלהב 433 בשיתוף עם שב"כ עצרה לפני זמן קצר חשוד בעקבות סרטון שפרסם ברשת ובחשד להסתה לאלימות. המעצר בסיוע צוות המשימה המיוחד לטיפול בהסתות ברשתות החברתיות. החשוד, בן 43 מחיפה, יובא לחקירה במשרדי היחידה, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בראשל"צ.

ניוז 360

ראש המוסד, דוד (דדי) ברנע הודיע היום (ב'), 27 במאי 2024, י"ט באייר תשפ"ד, על מינויו של ע' לתפקיד סגן ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים. ע' עתיד להחליף את ה', הסגן הנוכחי שמכהן בתפקיד החל מיוני 2021.

מינויו של ע', שצמח במוסד במסלול החוד היומינטי, הנו המשך לשינוי הארגוני שהוביל ראש המוסד בתחילת כהונתו, שכלל הרחבה משמעותית של מבצעים אשר מבוססים על מקורות אנושיים (יומינט) ושל הזרוע הטכנולוגית בארגון.

מדובר בשלב נוסף בתכנית רב שנתית, במסגרתה הושקעו משאבים רבים לטובת פיתוח יכולות חדשות בעולמות הסייבר והבינה המלאכותית, לצד שכלול והכפלת היכולות הקלאסיות של גיוס והפעלת סוכנים שמהוות את אבני היסוד של הפעילות החשאית בארגון הביון. בסבב המינויים המתוכנן, עתידה להתחלף חלק משדרת הפיקוד הבכירה של המוסד אשר תשלים את כהונתה בקיץ הקרוב.

ראש המוסד מסר את ברכתו ואיחולי הצלחה לסגן הנכנס והודה ל-ה’ על שירותו ותרומתו המשמעותית לביטחון מדינת ישראל.

הצעות ברשת
ניוז 360

תושבי אילת תיעדו לפני זמן קצר יירוטים מעל שמי אילת, תושבים פרסמו גם תיעודים ממצלמות אבטחה שבהם נראים 2 יירוטים. ‏מבדיקת הפרטים עולה כי מטוס קרב יירט 2 מטרות חשודות באזור מפרץ אילת שהגיעו מכיוון מזרח. צפו בתיעוד:

מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר מטוסי קרב של חיל האוויר יירטו בהצלחה שתי מטרות אוויריות חשודות שעשו את דרכן מאזור מזרח לכיוון העיר אילת. המטרות לא חצו לשטח הארץ ולא הופעלו התרעות על פי מדיניות."

ניוז 360

בוחני תנועה של משטרת מחוז חוף פתחו בחקירת נסיבות תאונת דרכים שאירעה לפני זמן קצר בצומת קליל הסמוך לנהריה בכביש 70. מהמקום פונתה אשה במצב קשה ובהמשך נקבע מותה. נסיבות האירוע נחקרות.

ניוז 360

בוחני תנועה של משטרת מחוז תל אביב פתחו בחקירת נסיבות תאונת דרכים שאירעה לפני זמן קצר ברחוב ירקון בתל אביב במעורבות רכב פרטי ואופנוע. כתוצאה מהתאונה נפצע באורח קל רוכב אופנוע אשר פונה לקבלת טיפול במרכז רפואי איכילוב בתל אביב. נוסעת על האופנוע, בת 32, נפצעה באורח קשה מאוד ומותה נקבע במרכז רפואי איכילוב. נסיבות האירוע נחקרות.

הצעות ברשת
ניוז 360

בתאריך 15.5.24 התקבל דווח במוקד 100 של המשטרה, על מקרה אלימות במשפחה במזרח ירושלים. מיד עם קבלת הדווח, הוזעקו למקום שוטרים ונפתחה חקירה בתחנת שלם של מחוז ירושלים. הנאשם, ערבי בן 36 תושב מזרח העיר, נעצר ע"י השוטרים, והועבר לחקירה בתחנת שלם.
מהחקירה במשטרה עולה, כי הנאשם נקט באלימות כלפי אשתו, וכלא אותה יחד עם ילדיה הקטנים בתוך הבית למשך מספר ימים. כמו כן שבר את אצבעה, תקף אותה באגרופים וחנק אותה. מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת בבית המשפט בירושלים. עם סיום החקירה במשטרה וגיבוש תשתית ראייתית, הוגש נגדו כתב אישום ע"י התביעה המשטרתית במחוז ירושלים.

ניוז 360

הבוקר התקיים דיון בבקשה להארכת מעצרם של שני פעילי 'חוזרים להר' שניסו אמש, פסח שני, להקריב את קרבן הפסח. בדיון בית המשפט לא קיבל את בקשת המשטרה והורה על שחרור פעילי התנועה עם הרחקה של 30 יום מהר הבית והעיר העתיקה. מתנועת 'חוזרים להר' נמסר: "על אף המלחמה של משטרת וממשלת ישראל בחידוש עבודת הקורבנות כולם ובפרט קרבן הפסח, לא נרתע ונמשיך לפעול בכל הדרכים לחידוש העבודה במהרה."

ניוז 360

לוחמי כליאה עכבו לחקירה שתי עורכות דין שאינן נמנות על לשכת עורכי הדין בישראל לאחר שעל פי החשד צילמו במכשירהן הסלולארים דיון שנערך בבית המשפט הצבאי 'עופר'.הדיון שהתנהל הופסק עד להוצאתן מהאולם.

ניוז 360

"מפלגת רע"מ מוכיחה שוב ושוב שהיא חלק בלתי נפרד מתנועת האחים המוסלמים העולמית, וממילא "בת דודה" של ארגון הטרור הרצחני חמאס. הכחשת הטבח הנורא בשביעי לאוקטובר, מימון במישרין או בעקיפין של עמותות טרור ורצח יהודים והאשמות בוטות ושקריות כנגד חיילי צה"ל ומפקדיו שמחרפים נפשם על הגנת המולדת. פעולות חברי רע"מ הגלויות, ויתר על כן אלו הנעשות מאחורי הקלעים- בעודם מחזיקים במשרת כבוד, הינם שפל מוסרי ולאומי. העם מאס בכיבוסי ובגיבובי מילים. תמיכה בטרור היא טרור. כל מפלגה המגדירה את עצמה כציונית, לא יכולה עוד להשתעשע בשיתוף פעולה עם שלוחת האחים המוסלמים בכנסת ישראל."

ניוז 360

כלי טיס של חיל האוויר תקף וחיסל מוקדם יותר היום (ה') את המחבל מחמד עלי נאצר פראן, האחראי על תשתית לייצור והצטיידות באמצעי לחימה של ארגון הטרור חיזבאללה בדרום לבנון. המחבל נאצר פראן עסק בשנים האחרונות בייצור אמצעי לחימה אסטרטגיים ויחודיים של חיזבאללה, וחלק מהתשתיות עליהן היה אחראי בדרום לבנון הותקפו במהלך החודשים האחרונים.

#בארץ

צ'ט 360

כתבי מערכת ניוז 360 מעדכנים אתכם בדיווחים הראשוניים ביותר על מה שקורה בארץ ובעולם. צ'ט הכתבים של 360 עם עדכוני חדשות ומבזקים 24/7.

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 16:33, יום שני (27.05)