קטטה אלימה פרצה בשעות הצהרים בשוק מחנה יהודה בירושלים. לטענת בעל חנות דגים בשוק, הקטטה החבלה בגלל שעובר אורח החליט להושיב את כלבו על כיסא פלסטיק המיועד ללקוחות החנות.
גורם בכיר במשטרת ירושלים אמר כי בעקבות הסרטון נפתחה חקירה ובכוונת החוקרים להגיע כבר בימים הקרובים לאסוף מצלמות אבטחה מהאזור ממנם ניתן יהיה ללמוד על מי מהמעורבים ולבצע מעצרים לפי הצורך.
[…] שישי האחרון אירעה קטטה בשוק מחנה יהודה בירושלים בין מספר עובדים באחד מבתי העסק לאדם נוסף שהיה […]