סמוך לכפר בידיה, באזור קרית נטפים /מעלה ישראל שבשומרון, ערבים פגעו ברכב וחסמו את הנהגת באמצעות רכבים נוספים, שדדו את ריכבה ונמלטו. כוחות משטרה וצבא חברו לנהגת והחלו לתחקר את האירוע.
מהמשטרה נמסר כי "במוקד התקבל דיווח על חשד לשוד רכב סמוך לקרית נטפים שבשומרון. על פי הדיווח רכב פלסטיני התנגש ברכבה של המתלוננת תוך כדי נסיעה ובעת שנהגת הרכב ירדה לבדוק את הנזק הגיע חשוד, משך בכוח את המתלוננת נכנס לרכבה ונמלט לאחד הכפרים באזור. כוחות משטרה בסיוע כוחות צה"ל מבצעים סריקות לאיתור החשוד והרכב ונפתחה חקירה."