ימים ספורים לאחר שהוכר כנכה צה"ל בתום מאבק ממושך – אבינועם בוכריס, לוחם שחלה ב-ALS (ניוון שרירים) סמוך לסיום שירותו הצבאי, נפטר בגיל 29. הלוויתו תתקיים בישוב שילה בשעה 11 בבוקר.
ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ, ספד לאבינועם בוכריס ז"ל:
"ברוך דיין האמת. אבינועם בוכריס מהיישוב שילה נפטר הלילה בביתו כשלצידו בני משפחתו, לאחר ייסורים ומאבק במחלת ALS שפקדה אותו מאז שירותו הצבאי. במבצע צוק איתן אבינועם שימש כלוחם שריון. כנהג טנק הוא הציל את חבריו בתושיה מטיל שנורה לעברם. הוא קיבל אות הצטיינות על כך. רק השבוע, ולאחר מאבק הוא קיבל הכרה כנכה צה"ל. כולנו כואבים יחד עם משפחת בוכריס היקרה ושולחים תנחומים וחיבוק למשפחה ולכל בית היישוב שילה."