כוחות גדולים של צהל הוקפצו בעקבות מרדף של אחר 2 מחבלים שחצו את הגדר.
לוחמי צה"ל שמו את ידם על 2 המחבלים שחצו את גדר המערכת מצפון הרצועה לשטח ישראל.
המחבלים נעצרו סמוך לישוב כשהם לא חמושים.
מדובר צה"ל נמסר: לוחמי צה"ל עצרו לפני זמן קצר שני חשודים שחצו את גדר המערכת מצפון רצועת עזה לשטח ישראל. החשודים נעצרו לאחר שכוחות צה״ל כיתרו וסרקו את המרחב אליו הגיעו. החשודים לא היו חמושים.
מדוברות שער הנגב נמסר: בפעולה מהירה של כוחות הביטחון וכיתת הכוננות הישובית, נתפסו לפני מס' דקות שני פלסטינים שחצו את הגדר לשטח מועצה אזורית שער הנגב. כל הכבוד לכל הגורמים המעורבים!
נכון לעכשיו אין הנחיות לתושבים.