פעוט כבן שנה וחצי נפצע בינוני לאחר שנפל מרכב תוך כדי נסיעה באשדוד.
בשעה 13:53 התקבל דיווח על פעוט שנפל מרכב נוסע ברחוב רוגוזין באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא אשדוד פעוט כבן שנה וחצי במצב בינוני עם חבלות בגפיים.
חובש בכיר במד"א אוראל אסולין סיפר: "קיבלתי קריאה באפליקצית הכוננים של מד"א על אירוע בסמוך אלי. כשהגעתי תוך מספר רגעים למקום ראיתי את הפעוט כשהוא בידיים של אישה בהכרה ובוכה עם חבלות ושפשופים בגפיים. ביצענו בדיקות רפואיות והוא פונה במצב יציב להמשך טיפול בבית החולים."
מוטי ויינברג חובש באיחוד הצלה סיפר: "לדברי עוברי אורח הילד נפל מהרכב תוך כדי נסיעה. הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים ובהכרה מלאה".
באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה שבים ומזכירים כי חובה לחגור ילדים ברכב, ומומלץ אף לנעול את דלתות הרכב בפני פתיחה של ילדים תוך כדי נסיעה.
(צילום: דוברות איחוד הצלה)