לפני זמן קצר התקבל דיווח על פצוע במושב שדה אליעזר בגליל העליון. חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח זיו גבר כבן 55 במצב בינוני עד קשה, יציב, עם פציעות חודרות בפלג גופו התחתון.
לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה מספר: "הייתי בסמיכות למקום ועוזרי המסור נתי אוסטרי קיבל קריאה באפליקציה של משרד הבריאות על ירוי בתוך רכב. כשהגענו לזירה יחדיו הענקנו סיוע רפואי ראשוני לפצוע שסובל מירי בגפיים. לאחר הטיפול הראשוני בזירת האירוע הפצוע פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".