מעט לפני השעה 10 וחצי הבוקר התקבל דיווח במוקד המשטרה ממד"א אודות מקרה אלימות בין בני זוג מבוגרים בעיר אשדוד. כמו כן נמסר כי האישה נמצאת יחד עם צוות מד"א במקום ואילו הבעל נמצא בתוך דירתם ומשתולל.
כוחות משטרה שחשו למקום הגיעו והבחינו כי הבעל נכנס במהרה אל תוך הבית אז ככל הנראה שפך על עצמו חומר דליק והצית את גופו.
השוטרים ביצעו פעולות מהירות על מנת לחדול את האש תוך שימוש במטף שנמצא במקום. הנ"ל נפצע מהאש באורח קשה (עפ"י גורמי הרפואה) ופונה להמשך טיפול בבית החולים. חוקרי המשטרה בוחנים בשעה זאת את נסיבות המקרה.