לפני זמן קצר הוזעקו כוחות המשטרה וכב"ה לשריפה שפרצה בבניין ברחוב גאוטמלה בירושלים. כוחות כב״ה פועלים במקום. מהמקום פונו עד כה 2 נפגעים לקבלת טיפול רפואי.
חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הדסה עין כרם 2 פצועים הסובלים משאיפת עשן בהם גבר כבן 84 במצב בינוני ואישה כבן 81 במצב קל. שייקה בלוי חובש באיחוד הצלה שהעניק להם סיוע ראשוני מסר: "לאחר הסיוע הראשוני תוך מתן חמצן בזירת האירוע הם פונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים הדסה עין כרם כשהם סובלים מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן".