הבהרת דובר ועדת הבחירות המרכזית: ספירת המעטפות הכפולות שנערכה בכנסת הסתיימה, וכמו בכל מערכת הבחירות, החל תהליך של בדיקה ובקרה הנדרשים, על הנתונים שהוזנו לתוך מערכת המחשוב, טרם פירסום התוצאות.
נוכח, התוצאות הצמודות והמשמעות של כל קול שיכול לגרום לתנודות בחלוקת המנדטים, ולמען שמירה על טוהר הבחירות, מודיע ועדת הבחירות כי תהליכי הבדיקה והבקרה נמשכים.
עם סיומן של הבדיקות תימסר הודעה נוספת.
אלה התוצאות:
הליכוד: 35. כחול לבן: 35. ש"ס: 8. יהדות התורה: 7. חד"ש תע"ל: 6. העבודה: 6. ישראל ביתנו: 5. מרצ: 5. איחוד הימין: 4. כולנו: 4. רע"מ בל"ד: 4.
הימין החדש, זהות וגשר לא עוברות.