הלילה התקבל דיווח על נהג מונית שפגע ב 2 סוסים בכביש 4 סמוך לגן יבנה. חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא אשדוד גבר כבן 60 במצב בינוני עם פגיעה רב מערכתית ואישה כבת 30 במצב קל עם חבלת ראש.
בני מנלה חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה כי אחד הסוסים שנפצע קשות ברגלו טופל ע"י פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה אדם זילברברג (חסם עורקים וחבישה) וצוות וטרינרי הוזעקו למקום. כמו כן אחד הסוסים נהרג במקום עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל.
אדם זילברברג פרמדיק באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות מונית ושני סוסים. הענקנו סיוע רפואי ראשוני לנהג המונית שחולץ ע"י צוותי כיבוי מהמונית בה היה לכוד ולנוסעת ששהתה במונית ונפצעה באורח קל. כמו כן: הענקתי סיוע רפואי לאחד הסוסים שנפצע ברגלו. סוס נוסף שהיה מעורב בתאונה נהרג במקום".
פראמדיק מד"א רועי פולק והחובשים בן טטרו וליאור לוי שנתקלו בתאונה סיפרו: "היינו בדרכנו בנסיעה באמבולנס המשאלות של מד"א כשלפתע התנועה על הכביש נעצרה, ירדנו לשולים ועקפנו את הפקק שנוצר וראינו סוס שוכב על הכביש ובסמוך אליו רכב עם פגיעות קשות בחלקו הקדמי וסוס נוסף מתהלך. דיווחנו מיד למוקד מד"א על התאונה וביצענו סריקה ראשונית של הזירה, אישה כבת 30 התהלכה במקום כשהיא סובלת מחבלה בראשה ונהג הרכב, גבר כבן 60 נלכד במושב הנהג, הענקנו להם טיפול רפואי בשטח תוך כדי שהכבאים מחלצים את הנהג שסבל מפגיעה רב מערכתית והם פונו במצב בינוני וקל לבי"ח אסותא באשדוד."