הולכת רגל בת 35 נפגעה מרכב מסחרי ברחוב משה לוי בראשון לציון. חובשים ופרמדיקים ביצעו בה פעולות החייאה בזירת התאונה לאחר זמן קצר נקבע מותה.
הלל חמאווי חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה מדווח: "כשהגעתי למקום נתקלתי בהולכת הרגל שסבלה מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה. ביצענו בה פעולות החייאה בנסיון להציל את חייה עד להגעת צוות ניידת טיפול נמרץ שלמרבה הצער נאלצו לקבוע את מותה בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".
חובש בכיר במד"א איתן רוטפוס סיפר: "כשהגענו למקום ראיתי אישה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה שוכבת בסמוך לחלקו הקדמי של הרכב המסחרי כשהיא סובלת מפגיעות קשות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי בשטח וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות אבל הפציעה הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה."