הולכת רגל נפגעה מרכב ברחוב פינסקר בנתניה. חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון אישה כבת 70 במצב קשה עם חבלת ראש כשהיא מורדמת ומונשמת.
מרדכי פוקס חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הולכת הרגל סבלה מפציעה קשה בראשה כתוצאה מפגיעת אוטובוס. יחד עם חובשים נוספים הענקנו לה סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה ולאחר מכן היא פונתה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבה מוגדר קשה וללא הכרה".
חובש רפואת חירום במד"א עמי פרץ סיפר: "סמוך לכניסה הצפונית לתחנה המרכזית שכבה על הכביש במרחק של מספר מטרים מהצומת אישה כבת 80 מחוסרת הכרה עם חבלה קשה בראשה ופגיעה רב מערכתית. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל עצירת דימומים והנשמה והיא פונתה במצב קשה לבי"ח בלינסון תוך המשך טיפול רפואי מציל חיים. נהג האוטובוס שהיה נסער נבדק בשטח ולא נזקק לפינוי לבית החולים."