הערב הציגו בתכנית הבידור 'ארץ נהדרת' המשודרת ב'ערוץ 12' את דמותו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, כאשר אחד השחקנים הופיע בגלימתו וכובעו של מרן זצ"ל והוציא מפיו מילים המציגות את מרן בצורה שלילית ומבזה.
צופי התכנית התקוממו והזדעזעו מהמערכון המבזה וגינו בכל תוקף את המחזה המביש שפגע עמוקות בו וברגשותיהם.
מתנועת ש״ס נמסר: "ארץ נהדרת" ראויה לכל גינוי על מופע ההלעגה המביש הערב בדמותו של מרן הקדוש רבי עובדיה יוסף זצ"ל, אשר כמליון איש צעדו אחר מיטתו וראו בו מנהיג יהודי נערץ ומודל לחיקוי.
הגיע הזמן שגם עורכי תכניות הבידור יבינו שיש ציבור החי מחוץ לגבולות רחוב רוטשילד, ציבור המחובר למסורת ולרבנים, ויש דברים שעליהם לא צוחקים. ל"אנשי רוח" חילוניים הם לא היו מעזים לנהוג כך. תתביישו לכם!
יו"ר סיעת ש"ס ח"כ הרב יואב בן צור גינה בחריפות את סרטון הסאטירה על מר"ן הרב עובדיה יוסף זצ"ל ומסר: "ארץ נהדרת מגיעה בכל פעם לשפל חדש אך פגיעה בכבוד המת ובדמות כמו מר"ן זצ"ל, אשר הקדיש את כל חייו למען תורת ישראל ועם ישראל, היא מעשה רשע שאין לו מקום גם בתכנית הומור. טוב היה אם עורכי התכנית היו לומדים קצת מי היה מר"ן זצ"ל ואולי סופגים ערכים על הדרך".
ח"כ מיכאל מלכיאלי(ש"ס) בתגובה לתוכנית בארץ נהדרת:"אנחנו מזרחים, אבל לא מטומטמים.בעידן היום שכל ערוץ מנסה להגדיל את אחוזי הריטינג, העורכים וכותבי התסריטים מאבדים את זה לגמרי עד כדי חציית כל הקווים אדומים. מציע לעורכי התוכנית לעלות לקברו של מרן עט"ר רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל ולבקש מחילה".
ח"כ ינון אזולאי בתגובה לסרטון של ארץ נהדרת: "שפל חדש של תכנית סאטירה עלובה שנתנה סטירת לחי למליוני יהודים ברחבי העולם שרואים במרן הרב עובדיה יוסף זיע"א דמות של אב רוחני וניצחי. זוהי ארץ נעדרת מכל מסורת וסממן יהודי, בושה!".
כזכור, לפני מספר חודשים הופיע השחקן ערן זרחוביץ בתכנית בדמותו של השר נפתלי בנט, כששני זוגות תפילין על ראשו תוך פגיעה ברגשות הדת וביזוי קדושת תפילין.
מממש בושה וחרפהה שאלי ישי לא גינה ועוד נאמן ביתו!