ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ

ש"ס נגד ביזוי הגר"ע יוסף זצ"ל בתוכנית ארץ נהדרת: הוצג בצורה מבזה – פגיעה במליון איש שצעדו אחר מיטתו וראו בו מנהיג

הערב הציגו בתכנית הבידור 'ארץ נהדרת' המשודרת ב'ערוץ 12' את דמותו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, כאשר אחד השחקנים הופיע בגלימתו וכובעו של מרן זצ"ל והוציא מפיו מילים המציגות את מרן בצורה שלילית ומבזה.
צופי התכנית התקוממו והזדעזעו מהמערכון המבזה וגינו בכל תוקף את המחזה המביש שפגע עמוקות בו וברגשותיהם.

מתנועת ש״ס נמסר: "ארץ נהדרת" ראויה לכל גינוי על מופע ההלעגה המביש הערב בדמותו של מרן הקדוש רבי עובדיה יוסף זצ"ל, אשר כמליון איש צעדו אחר מיטתו וראו בו מנהיג יהודי נערץ ומודל לחיקוי.

הגיע הזמן שגם עורכי תכניות הבידור יבינו שיש ציבור החי מחוץ לגבולות רחוב רוטשילד, ציבור המחובר למסורת ולרבנים, ויש דברים שעליהם לא צוחקים. ל"אנשי רוח" חילוניים הם לא היו מעזים לנהוג כך. תתביישו לכם!

יו"ר סיעת ש"ס ח"כ הרב יואב בן צור גינה בחריפות את סרטון הסאטירה על מר"ן הרב עובדיה יוסף זצ"ל ומסר: "ארץ נהדרת מגיעה בכל פעם לשפל חדש אך פגיעה בכבוד המת ובדמות כמו מר"ן זצ"ל, אשר הקדיש את כל חייו למען תורת ישראל ועם ישראל, היא מעשה רשע שאין לו מקום גם בתכנית הומור. טוב היה אם עורכי התכנית היו לומדים קצת מי היה מר"ן זצ"ל ואולי סופגים ערכים על הדרך".

ח"כ מיכאל מלכיאלי(ש"ס) בתגובה לתוכנית בארץ נהדרת:"אנחנו מזרחים, אבל לא מטומטמים.בעידן היום שכל ערוץ מנסה להגדיל את אחוזי הריטינג, העורכים וכותבי התסריטים מאבדים את זה לגמרי עד כדי חציית כל הקווים אדומים. מציע לעורכי התוכנית לעלות לקברו של מרן עט"ר רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל ולבקש מחילה".

ח"כ ינון אזולאי בתגובה לסרטון של ארץ נהדרת: "שפל חדש של תכנית סאטירה עלובה שנתנה סטירת לחי למליוני יהודים ברחבי העולם שרואים במרן הרב עובדיה יוסף זיע"א דמות של אב רוחני וניצחי. זוהי ארץ נעדרת מכל מסורת וסממן יהודי, בושה!".

כזכור, לפני מספר חודשים הופיע השחקן ערן זרחוביץ בתכנית בדמותו של השר נפתלי בנט, כששני זוגות תפילין על ראשו תוך פגיעה ברגשות הדת וביזוי קדושת תפילין.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
מאיר
מאיר
לפני 5 שנים

מממש בושה וחרפהה שאלי ישי לא גינה ועוד נאמן ביתו!

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

המשטרה מבהירה כי בניגוד לדיווחים שגויים בכלי תקשורת וברשתות חברתיות על פיגוע דקירה בירושלים: לא מדובר בפיגוע ולא בדקירה. מדובר בתקיפת שוטרים שהתרחשה לפני זמן קצר בעיר העתיקה על רקע פלילי. עוד הוסיפו כי בעקבות התקיפה האלימה של החשוד עם חפץ שהיה בידו, שני שוטרים נפצעו באורח קל ומקבלים כעת טיפול רפואי. החשוד נעצר תוך […]

ניוז 360

שוטרי תחנת עכו פתחו בחקירה בתאריך 05.05.2024 עם קבלת דיווח אודות חשד לתקיפה ואיומים ברצח של שתי נשים בידי אח שלהן. מהחקירה עלה כי החשוד דרש מאחותו בת ה-19 להסיר תמונה שפירסמה ברשת החברתית אך סירבה ובשל כך הותקפה באלימות קשה ואושפזה בבית החולים. כשהאחות הגדולה בת ה-26 הגיעה לבית החולים לבקר את הקרבן, אחותה […]

ניוז 360

‏אירוע חריג סמוך למעבר רפיח: בשיא המתיחות עם מצרים, חיילים מצריים פתחו באש באופן מפתיע לעבר משאית ישראלית, כוחות צה"ל השיבו באש, ככה"נ חייל מצרי נהרג. אין נפגעים לכוחותינו.

ניוז 360

יחידת הסייבר בלהב 433 בשיתוף עם שב"כ עצרה לפני זמן קצר חשוד בעקבות סרטון שפרסם ברשת ובחשד להסתה לאלימות. המעצר בסיוע צוות המשימה המיוחד לטיפול בהסתות ברשתות החברתיות. החשוד, בן 43 מחיפה, יובא לחקירה במשרדי היחידה, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בראשל"צ.

ניוז 360

ראש המוסד, דוד (דדי) ברנע הודיע היום (ב'), 27 במאי 2024, י"ט באייר תשפ"ד, על מינויו של ע' לתפקיד סגן ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים. ע' עתיד להחליף את ה', הסגן הנוכחי שמכהן בתפקיד החל מיוני 2021. מינויו של ע', שצמח במוסד במסלול החוד היומינטי, הנו המשך לשינוי הארגוני שהוביל ראש המוסד בתחילת כהונתו, שכלל […]

ניוז 360

תושבי אילת תיעדו לפני זמן קצר יירוטים מעל שמי אילת, תושבים פרסמו גם תיעודים ממצלמות אבטחה שבהם נראים 2 יירוטים. ‏מבדיקת הפרטים עולה כי מטוס קרב יירט 2 מטרות חשודות באזור מפרץ אילת שהגיעו מכיוון מזרח. צפו בתיעוד: מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר מטוסי קרב של חיל האוויר יירטו בהצלחה שתי מטרות אוויריות חשודות […]

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 5:03, יום רביעי (29.05)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה