ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ

"בחיפושים אחר התוכי שאבד": תושב לוד פרץ לדירה בשוהם – בת 15 הופתעה לראות את החשוד בסלון דירתה

ביום 27.3.19 בבוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על פריצה לדירה ברח' הברוש בשוהם. מהדיווח התברר כי המודיעה הינה בעלת הדירה שמסרה כי ביתה בת 15 התקשרה אליה בבהילות ומסרה לה כי נכנס פורץ לדירה בזמן שהיא לבד בבית.

מיד הוזעקו לדירה שוטרים שסרקו את המקום ולאחר שהבחינו בחשוד ניהלו אחריו מרדף שעה שרכב על אופניים חשמליים. החשוד (35, לוד) נעצר ע"י השוטרים והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

מהחקירה התברר כי קודם לפריצה פגשה בעלת הדירה את החשוד מחוץ לדירתה. משהבחין בה, שאל אותה האם ראתה תוכי שאבד לו ולאחר שהשיבה בשלילה, עזב את המקום. החשוד המתין בסמוך ולאחר שהבחין בבעלת הדירה יוצאת ממנה, החשוד ניגש שוב ודפק מס' פעמים בדלת. משלא נענה, ניגש לויטרינה החוצצת בין סלון הבית לבין הגינה וניסה להיכנס לבית לאחר ששבר את מנעול הדלת, דחף את כנף הזכוכית ועקר את מסגרת הויטרינה. כתוצאה ממעשיו, נגרם לדלת הויטרינה נזק בשווי מוערך של כ-1,800 ₪. ביתה של בעלת הדירה, בת 15 שהתה באותה עת בקומה העליונה ושמעה רעשים. כשירדה לסלון, הבחינה בחשוד ששאל אותה האם הבחינה בתוכי שאבד לו ומיד עזב את המקום.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. אתמול הוגש נגד החשוד כתב אישום בעבירות של ניסיון התפרצות לדירה והיזק לרכוש במזיד.

יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
ארמו דריי
ארמו דריי
לפני 4 שנים

בושה וחרפה

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

המשטרה מבהירה כי בניגוד לדיווחים שגויים בכלי תקשורת וברשתות חברתיות על פיגוע דקירה בירושלים: לא מדובר בפיגוע ולא בדקירה. מדובר בתקיפת שוטרים שהתרחשה לפני זמן קצר בעיר העתיקה על רקע פלילי. עוד הוסיפו כי בעקבות התקיפה האלימה של החשוד עם חפץ שהיה בידו, שני שוטרים נפצעו באורח קל ומקבלים כעת טיפול רפואי. החשוד נעצר תוך […]

ניוז 360

שוטרי תחנת עכו פתחו בחקירה בתאריך 05.05.2024 עם קבלת דיווח אודות חשד לתקיפה ואיומים ברצח של שתי נשים בידי אח שלהן. מהחקירה עלה כי החשוד דרש מאחותו בת ה-19 להסיר תמונה שפירסמה ברשת החברתית אך סירבה ובשל כך הותקפה באלימות קשה ואושפזה בבית החולים. כשהאחות הגדולה בת ה-26 הגיעה לבית החולים לבקר את הקרבן, אחותה […]

ניוז 360

‏אירוע חריג סמוך למעבר רפיח: בשיא המתיחות עם מצרים, חיילים מצריים פתחו באש באופן מפתיע לעבר משאית ישראלית, כוחות צה"ל השיבו באש, ככה"נ חייל מצרי נהרג. אין נפגעים לכוחותינו.

ניוז 360

יחידת הסייבר בלהב 433 בשיתוף עם שב"כ עצרה לפני זמן קצר חשוד בעקבות סרטון שפרסם ברשת ובחשד להסתה לאלימות. המעצר בסיוע צוות המשימה המיוחד לטיפול בהסתות ברשתות החברתיות. החשוד, בן 43 מחיפה, יובא לחקירה במשרדי היחידה, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בראשל"צ.

ניוז 360

ראש המוסד, דוד (דדי) ברנע הודיע היום (ב'), 27 במאי 2024, י"ט באייר תשפ"ד, על מינויו של ע' לתפקיד סגן ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים. ע' עתיד להחליף את ה', הסגן הנוכחי שמכהן בתפקיד החל מיוני 2021. מינויו של ע', שצמח במוסד במסלול החוד היומינטי, הנו המשך לשינוי הארגוני שהוביל ראש המוסד בתחילת כהונתו, שכלל […]

ניוז 360

תושבי אילת תיעדו לפני זמן קצר יירוטים מעל שמי אילת, תושבים פרסמו גם תיעודים ממצלמות אבטחה שבהם נראים 2 יירוטים. ‏מבדיקת הפרטים עולה כי מטוס קרב יירט 2 מטרות חשודות באזור מפרץ אילת שהגיעו מכיוון מזרח. צפו בתיעוד: מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר מטוסי קרב של חיל האוויר יירטו בהצלחה שתי מטרות אוויריות חשודות […]

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 15:40, יום שני (27.05)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה