במסגרת מאבק המשטרה בנגע הסמים, בדגש על סחר וגידול המסכן את שלום הציבור, עצרו היום בלשי המשטרה ולוחמי מג"ב חשוד תושב קלנסואה בחשד לגידול וייצור סמים במעבדה שהפעיל בדירה.
במהלך הפעילות נתפסו כ- 800 שתילי מריחואנה במשקל כולל של 20 ק"ג וציוד החשוד לשם הפעלת מעבדה.
החשוד נעצר לחקירה ומחר יובא לדיון בעניינו בבית משפט השלום בפתח תקווה.
החקירה נמשכת.
ממשטרת ישראל נמסר שהיא ממשיכה בפעילות הגלויה והסמויה כל העת במסגרת מלחמתה הבלתי מתפשר נגד יצוא, יבוא וסחר בסמים המופצים בקרב האוכלוסייה. נגע הסמים הינו פגע רע ומי שעוסק בגידולם פוגע בגופו של הציבור ובבריאותו וזאת על חשבון עשיית רווח קל.