ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ

נעצר חשוד בשעת פריצה לרכב – בחיפוש במעילו נתפס תלוש משכורת שנגנב מנהג מונית שהסיעו קודם לכן (תיעוד)

בפעילות משטרתית יזומה סמויה שנערכה בתאריך 30.3 סמוך לשעה 01:00 בדרך מצדה בבאר שבע הבחינו השוטרים באדם שעורר חשדם שעה שנראה בתוך רכב.

השוטרים ניגשו לחשוד והתברר כי מדובר באירוע התפרצות לרכב.

החשוד, תושב באר שבע בן 60, נעצר.

בחיפוש על מעיל אותו אחז בידו נתפס תלוש משכורת שאינו שלו, מבדיקת פרטיו עלה כי המעיל נגנב עפ"י החשד מנהג מונית שהסיע אותו לפני כן, כמו גם נתפס סכום כסף אשר עפ"י החשד נגנב מהרכב אליו נתפס פורץ.

מעצרו של החשוד הוארך בבימ"ש ואתמול הוגש כנגדו בידי התביעה המשטרתית כתב אישום בגין החשדות המיוחסים ובקשה למעצרו עד תם ההליכים.

"פעילות זו הנה נגזרת להערכות משטרתית נרחבת כנגד עבירות הרכוש ולמען בטחון רכושו של האזרח הנורמטיבי שומר החוק", כך נמסר ממשטרת ישראל.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

מוקדם יותר היום, טנק ביצע ירי פגז לעבר מטרה ברצועת עזה. כתוצאה מתקלה שמקורה מצוי בבדיקה, ירי הפגז סטה ממסלולו ונפל בשטח ישראל בסמוך לגדר הגבול. במסגרת תחקור האירוע, נבדק דיווח כי נפגע רכב במרחב מועצה אזורית חוף אשקלון כתוצאה מרסיסי הפגז. לא היו נפגעים, האירוע מתוחקר.

ניוז 360

סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד 102 של כב"ה על שריפת גדולה שמתפתחת במחלף שורש. צוותים רבים הוזנקו ממרחב בית שמש. בנוסף הוזנקו 4 מטוסי כיבוי. כעת כוחות הכיבוי מרכזים מאמצים במטרה למנוע את התפשטות השריפה ליישובים הסמוכים. הוחלט לפנות את מתחם הפוד טראק שנמצא בסמוך בסיוע משטרת ישראל.

ניוז 360

דובר משרד החוץ מסר לפני זמן קצר כי: ״בעקבות הכרת ארמניה במדינה פלסטינית משרד החוץ זימן את שגריר ארמניה בישראל לשיחת נזיפה חמורה.״

ניוז 360

בכיר הרשות הפלסטינית חוסין א-שיח': "אנחנו מברכים על ההכרה של ארמניה במדינה פלסטינית, בהתאם לדין הבין-לאומי וללגיטימציה הבין-לאומית. זהו ניצחון לצדק, ללגיטימציה ולמאבק של עמנו הפלסטיני לשחרור ולעצמאות. תודה לך ידידתנו ארמניה".

ניוז 360

משרד החוץ הארמני בהודעה על ההכרה במדינה פלסטינית: "מגנים את הפגיעה באזרחים וקוראים לשחרור ללא תנאי של החטופים. ארמניה מצטרפת לקריאה להפסקת אש מיידית בעזה ומביעה תמיכה בפתרון שתי המדינות. לאור המחויבות לעקרונות המשפט הבין-לאומי, השוויון, דו-קיום ושלום – אנו מכירים במדינה פלסטינית".

ניוז 360

צבא סוריה מוסר כי הבוקר חיל האוויר הישראלי תקף באמצעות מספר כטב"מים שני מוצבים של צבא סוריה בפרברי קוניטרה ודרעא בדרום המדינה. כתוצאה מכך חוסל קצין סורי ונגרמו נזקים למספר מבנים.

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 17:17, יום שישי (21.06)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה