כוחות משטרה הוזעקו על ידי אזרח ערני בעקבות חפץ חשוד שככל הנראה התנתק מצרור בלונים ונחת בעיר שדרות.
חבלני משטרת ישראל מטפלים ברגעים אלו במטען צינור בעיר שדרות שככל הנראה התנתק מזר בלונים ונפל באחד מרחובות העיר. דיווח אודות החפץ התקבל במוקד המשטרה הודות לאזרח ערני ואחראי שהבחין בחפץ החשוד ומיד דיווח על כך למשטרה.
בהזדמנות זו משטרת ישראל שבה וקוראת לציבור לנהוג באחריות ומשנה זהירות בכל מקרה של חפץ חשוד לרבות בלונים, עפיפונים וכל חפץ לא מזוהה. יש להתקשר ולהזכיר את חבלני משטרת ישראל למקום בטלפון 100, להתרחק מהמקום ולהרחיק סקרנים. השאירו לחבלן המשטרה לפעול באופן מקצועי ולהסיר את הסכנה במקום.