במהלך פעילות מבצעית ביום 27.3.19 ברח' נתיב היובל בפ"ת הגיעו שוטרים לדירה במקום ובמהלך חיפוש מצאו כי בקומה השנייה בבית מעבדת סמים שכללה 4 חדרי גידול שהכילו כ-375 שתילי סם מסוג מריחואנה במשקל כולל של כ-53 ק"ג. בנוסף, מצאו השוטרים בציוד אשר שימש לגידול הסמים.
![](https://news360.co.il/wp-content/uploads/2019/04/img-20190401-wa01131819884897702531955.jpg)
בהמשך, הבחינו השוטרים ב-2 אקדחים בסלון הבית, בכדורים של M16 ושל 5.56 מ"מ, באבק שריפה, ובחבילות נפצים. השוטרים מצאו באחד החדרים הסגורים גור כלבים ולמקום הוזמן ווטרינר של העירייה להמשך טיפול.
![](https://news360.co.il/wp-content/uploads/2019/04/img-20190401-wa011113273903834793275.jpg)
![](https://news360.co.il/wp-content/uploads/2019/04/img-20190401-wa01095807414999004350083.jpg)
עוד באותו היום ולאחר פעילות משטרתית מבצעית, אותר החשוד ששכר את הדירה (26 מראשל"צ) ונעצר. בדיון בהארכת מעצרו של החשוד בבימ"ש השלום בפ"ת הוארך מעצרו ב-6 ימים נוספים ועד היום. החקירה נמשכת.