ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ

'שטראוס ' קוראת לבעלי אלרגיה לשומשום שלא לצרוך 'חומוס 125 גרם שנמכרה עם מדבקה לא נכונה

חברת שטראוס מודיעה לצרכנים שאלרגיים לשומשום שרכשו חומוס אחלה בגביעי 125 גרם על טעות בסימון האלרגנים על חלק קטן ממוצרי חומוס בגביעי 125 גרם המסומנים בתאריך אחרון לשימוש 14/4/19

עקב טעות טכנית, על גבי חלק קטן מהמוצרים האלו בלבד, הודבקה מדבקת תחתית של המוצר "חצילים במיונז ( המסומנת בסימון: "מכיל ביצים, עלול להכיל שומשום")
בעוד שסימון האלרגנים הנכון למוצר חומוס היה אמור להיות "מכיל: שומשום, עלול להכיל: ביצים "

חשוב להדגיש כי שם המוצר המסומן על מדבקת הצד מתאר נכונה את המוצר ( "חומוס") .

אנו מתנצלים על הטעות, ומזמינים את מי שרכש מוצר זה לפנות לשירות הצרכנים: חפשו שטראוס בגוגל, www.strauss-group.co.il או בטלפון 1800-777-777

כמו החברה מנצל את ההזדמנות לחזור ולהזכיר שהמוצרים שמסומנים בסימון "עלול להכיל" אינם מתאימים לצרכנים אלרגיים מכוון שאכן עלולים להכיל את האלרגן בפועל.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

מוקדם יותר היום, טנק ביצע ירי פגז לעבר מטרה ברצועת עזה. כתוצאה מתקלה שמקורה מצוי בבדיקה, ירי הפגז סטה ממסלולו ונפל בשטח ישראל בסמוך לגדר הגבול. במסגרת תחקור האירוע, נבדק דיווח כי נפגע רכב במרחב מועצה אזורית חוף אשקלון כתוצאה מרסיסי הפגז. לא היו נפגעים, האירוע מתוחקר.

ניוז 360

סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד 102 של כב"ה על שריפת גדולה שמתפתחת במחלף שורש. צוותים רבים הוזנקו ממרחב בית שמש. בנוסף הוזנקו 4 מטוסי כיבוי. כעת כוחות הכיבוי מרכזים מאמצים במטרה למנוע את התפשטות השריפה ליישובים הסמוכים. הוחלט לפנות את מתחם הפוד טראק שנמצא בסמוך בסיוע משטרת ישראל.

ניוז 360

דובר משרד החוץ מסר לפני זמן קצר כי: ״בעקבות הכרת ארמניה במדינה פלסטינית משרד החוץ זימן את שגריר ארמניה בישראל לשיחת נזיפה חמורה.״

ניוז 360

בכיר הרשות הפלסטינית חוסין א-שיח': "אנחנו מברכים על ההכרה של ארמניה במדינה פלסטינית, בהתאם לדין הבין-לאומי וללגיטימציה הבין-לאומית. זהו ניצחון לצדק, ללגיטימציה ולמאבק של עמנו הפלסטיני לשחרור ולעצמאות. תודה לך ידידתנו ארמניה".

ניוז 360

משרד החוץ הארמני בהודעה על ההכרה במדינה פלסטינית: "מגנים את הפגיעה באזרחים וקוראים לשחרור ללא תנאי של החטופים. ארמניה מצטרפת לקריאה להפסקת אש מיידית בעזה ומביעה תמיכה בפתרון שתי המדינות. לאור המחויבות לעקרונות המשפט הבין-לאומי, השוויון, דו-קיום ושלום – אנו מכירים במדינה פלסטינית".

ניוז 360

צבא סוריה מוסר כי הבוקר חיל האוויר הישראלי תקף באמצעות מספר כטב"מים שני מוצבים של צבא סוריה בפרברי קוניטרה ודרעא בדרום המדינה. כתוצאה מכך חוסל קצין סורי ונגרמו נזקים למספר מבנים.

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 18:34, יום שישי (21.06)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה