ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ

צעיר יהודי ניצל מלינץ' של עשרות פורעים בחווארה

עשרות פורעים ערבים ביצעו לינ'ץ בצעיר יהודי בעת שנסע בכיכר המרכזית של הכפר חווארה בשבוע שעבר,בערב פורים. הפורעים היכו אותו ואת חברו, ורגמו את רכבו באבנים. בעקבות כך, פונה עו"ד חיים בלייכר, המייצג את המותקף מטעם ארגון חוננו, בדרישה למח"ט שומרון, לעצור את המחבל ואת המתפרעים שהשתתפו שהתפרעות.

המכתב למשטרה

במכתב תואר המקרה אשר ארע בערב חג הפורים. כאשר נסע הצעיר ברכבו בכפר חווארה, התנגש בו לפתע רכב של בן מיעוטים, ופגע בצד המכונית. בעת שירד הצעיר מרכבו על מנת להחליף פרטים עם הנהג שהתנגש בו, יצא הנהג הפוגע והחל לתקוף את היהודי באלימות.

תוך שניות ספורות התאספו סביב המותקף עוד עשרות פורעים, אשר החלו להכות אותו ואת חברו שהיה איתו ברכב, כאשר באותה העת ישבה ברכב טרמפיסטית צעירה שהצטרפה לנסיעה. כמו כן, הפורעים החלו לרגום את המותקף וכן את רכבו באבנים, ומכל הבא ליד.

קרדיט: ארגון חוננו

עוד מתאר עו"ד בלייכר במכתב כי ג'יפ מג"ב שהגיע למקום עצר על יד רכבו של המותקף תוך שהוא חוסם את הרכב של הנהג התוקף, ובעצם הציל בכך את המתוקף מהלינץ'. בשלב זה ניכנס הנהג הפוגע לרכב, התנגש בעוצמה ברכבו של המותקף והחל להימלט מהמקום.

קרדיט: ארגון חוננו

שוטרי המג"ב שהיו במקום, החלו בניסיון מרדף אחר הרכב הנמלט, והמותקף נחלץ מהמקום לכיוון היישוב יצהר כשהוא סובל מחתכים בידיו ומכות יבשות בכל גופו. כבר באותו הערב הגיע המותקף לתחנת המשטרה באריאל, הגיש תלונה ומסר את עדותו על מה שקרה באירוע.

כעת, פנה עו"ד בלייכר לאח"מ שומרון וכן לאל"מ שגיב דהן ממח"ט שומרון בדרישה לעצור את הפורעים ולהעמידם לדין. "אין ספק שמדובר באירוע חמור ביותר שהסתיים רק בדרך נס בנזק רכוש ופציעות קלות בלבד. האירוע התרחש באזור מרכזי ומצולם. באירוע השתתפו פורעים רבים. אבקש לפעול כדי לעצור את המחבל וכל שאר המתפרעים ולהביאם בהקדם לדין".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

המשטרה מבהירה כי בניגוד לדיווחים שגויים בכלי תקשורת וברשתות חברתיות על פיגוע דקירה בירושלים: לא מדובר בפיגוע ולא בדקירה. מדובר בתקיפת שוטרים שהתרחשה לפני זמן קצר בעיר העתיקה על רקע פלילי. עוד הוסיפו כי בעקבות התקיפה האלימה של החשוד עם חפץ שהיה בידו, שני שוטרים נפצעו באורח קל ומקבלים כעת טיפול רפואי. החשוד נעצר תוך […]

ניוז 360

שוטרי תחנת עכו פתחו בחקירה בתאריך 05.05.2024 עם קבלת דיווח אודות חשד לתקיפה ואיומים ברצח של שתי נשים בידי אח שלהן. מהחקירה עלה כי החשוד דרש מאחותו בת ה-19 להסיר תמונה שפירסמה ברשת החברתית אך סירבה ובשל כך הותקפה באלימות קשה ואושפזה בבית החולים. כשהאחות הגדולה בת ה-26 הגיעה לבית החולים לבקר את הקרבן, אחותה […]

ניוז 360

‏אירוע חריג סמוך למעבר רפיח: בשיא המתיחות עם מצרים, חיילים מצריים פתחו באש באופן מפתיע לעבר משאית ישראלית, כוחות צה"ל השיבו באש, ככה"נ חייל מצרי נהרג. אין נפגעים לכוחותינו.

ניוז 360

יחידת הסייבר בלהב 433 בשיתוף עם שב"כ עצרה לפני זמן קצר חשוד בעקבות סרטון שפרסם ברשת ובחשד להסתה לאלימות. המעצר בסיוע צוות המשימה המיוחד לטיפול בהסתות ברשתות החברתיות. החשוד, בן 43 מחיפה, יובא לחקירה במשרדי היחידה, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בראשל"צ.

ניוז 360

ראש המוסד, דוד (דדי) ברנע הודיע היום (ב'), 27 במאי 2024, י"ט באייר תשפ"ד, על מינויו של ע' לתפקיד סגן ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים. ע' עתיד להחליף את ה', הסגן הנוכחי שמכהן בתפקיד החל מיוני 2021. מינויו של ע', שצמח במוסד במסלול החוד היומינטי, הנו המשך לשינוי הארגוני שהוביל ראש המוסד בתחילת כהונתו, שכלל […]

ניוז 360

תושבי אילת תיעדו לפני זמן קצר יירוטים מעל שמי אילת, תושבים פרסמו גם תיעודים ממצלמות אבטחה שבהם נראים 2 יירוטים. ‏מבדיקת הפרטים עולה כי מטוס קרב יירט 2 מטרות חשודות באזור מפרץ אילת שהגיעו מכיוון מזרח. צפו בתיעוד: מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר מטוסי קרב של חיל האוויר יירטו בהצלחה שתי מטרות אוויריות חשודות […]

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 14:41, יום שלישי (28.05)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה