מעיירית קרית מלאכי נמסר: במהלך הלילה נוכחנו לדעת כי ההחלטה שלא להשיב את הלימודים בחיפזון הייתה נכונה. ראש העיר אליהו זהר ביקש שלא ליטול סיכון מיותר והורה לבטל את הלימודים מתוך אחריות לשלומם של התלמידים והעובדה כי לא כל בתי הספר ממוגנים באופן מלא ולאור הניסיון המר מעמוד ענן בו נהרגו 3 מתושבי העיר.
השיחות עם מפקד המחוז בפיקוד העורף התקיימו עד שעות הלילה המאוחרות והבוקר לאחר הערכת מצב נוספת הוחלט לחזור לשגרה ולקיים את הלימודים בכל מוסדות החינוך כסדרן.
אנו שולחים חיזוק וחיבוק לחיילי צה"ל ומייחלים כי השקט ימשיך לשרור באזורנו ובמדינה כולה.
גם מהמועצה האזורית מרחבים נמסר שבעקבות החלטת פיקוד העורף: אין שינוי בהנחיות ההתגוננות . הלימודים יתקיימו כסדרם.
בשדות נגב נכתב, לאחר הערכת מצב של צה"ל,
היום יתקיימו הלימודים כסדרם וההסעות יצאו כרגיל.