ענקית המזון המהיר מקדונלד'ס קונה את הסטראט-אפ הישראלי Dynamic Yield (דיינמיק יילד). החברות לא פירסמן את סכום הרכישה אבל הוא מוערך במעל ל-300 מיליון דולר (יותר ממיליארד שקל). בהודעה שהוציאה ענקית המזון היא מציינת שטכנולוגית הפרסוליזציה של החברה הישראלית תאפשר לה לצמוח באופן משמעותי.
דיינמיק יילד פיתחה פלטפורמה שמסייעת למשווקים להגדיל את הכנסותיהם על ידי התאמה אוטומטית של תוכן אתר האינטרנט, אתר המובייל, האפליקציה או המיילים השיווקיים שהמשווק שולח ללקוחות.
Dynamic Yield הוקמה ב-2012 על ידי ליעד אגמון ועמרי מנדלביץ׳ ומעסיקה כיום כ-180 עובדים, מהם 100 בישראל. עד היום גייסה החברה כ-80 מיליון דולר ובין המשקיעים בחברה ניתן לציין את קרן ויולה צמיחה, יוניון טק ונצ'רס, מקבוצת יוניון של ג'ורג' חורש, דויטשה טלקום קפיטל פרטנר (DTCP) ו-La Maison , כללטק (זרוע הטכנולוגיה של חברת כלל תעשיות, חברת בת בבעלות מלאה של חברת Access Industries האמריקנית), ורטקס, באידו, גלובל פאונדרס קפיטל, הניו יורק טיימס, בסמר, קרן מרקר ואינוביישן אנדוורס של אריק שמידט.
מקדונלד'ס היא רשת המזון המהיר הגדולה בעולם עם שווי שוק של 142 מיליארד דולר. החברה הוקמה ב-1940 וכיום יש לה 36 אלף סניפים ב-120 מדינות בעולם ו-1.9 מיליון עובדים.