בת 35 במצב בינוני ושלושה נפגעים קל טופלו לאחר שחולצו ע"י צוותי כיבוי משריפה בבניין מגורים ברחוב שמואל הנציב בנתניה. הנפגעים סובלים מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן.
אבי לוי חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו סיוע ראשוני בזירת האירוע לנפגעים שסובלים מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן. צוותי כיבוי עדיין פעלו במקום לחילוץ הלכודים מהמבנה".
חמי ארלנגר חובש איחוד הצלה על הטיפול בנפגעים בזירת השריפה בנתניה: