בעקבות תלונה שהתקבלה בתאריך 10.3 נפתחה במשטרת ישראל חקירה בחשד לניקוב צמיגיהם של 8 רכבי עיריית באר שבע שחנו בחניון "יעלים" (רח' זלמן שניאור) במהלך אותו סופ"ש. עקב המעשה החריג הוחלט על הקמת צח"מ בנושא.
עם התקדמות החקירה נודעה זהותו של חשוד, החקירה הפכה לגלויה ובתאריך 19.3 נעצר.
מתחקור ראשוני עלה כי החשוד הלין על הפרעה הנגרמת מכלי הרכב של החניון העירוני וגמל בליבו להביע את מחאתו כאמור לעיל. לפיכך הצטייד בסכין אותה הביא מביתו וניקב צמיגיהם של 8 כלי רכב שחנו במקום.
החשוד, תושב באר בן 39, יובא היום לבימ"ש ותוגש כנגדו הצהרה בדבר כוונת התביעה המשטרתית להגיש כתב אישום בגין המיוחס לו.