ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ, חם ברשת

דרמה בירושלים: קצין משטרה ירה בחשוד שתקף אזרחים – ופצע אותו קשה

חשוד ניסה לדקור עוברי אורח ולפתוח מכוניות עם מספריים ליד צומת המלונות בירושלים. שוטר הגיע למקום וניסה לעצור אותו, החשוד ניסה לדקור אותו והשוטר ירה בו ופצע אותו קשה. נבדק אם החשוד סובל מבעיות נפשיות.

אירוע חריג בירושלים: הערב מעט אחרי השעה 21:30, התקבלו מספר דיווחים מאזרחים למוקד 100 של המשטרה, לפיהם אדם חשוד חמוש בחפץ חד בידו, רודף אחרי אנשים ברחוב באזור שמואל הנביא בירושלים ואנשים צועקים לעזרה. בנוסף לפי אחד הדיווחים החשוד ניסה לדקור אשה בגן משחקים, וגם ניסה לפתוח רכבים.

בעקבות הדיווחים הוזעקו כוחות משטרה של מחוז ירושלים. קצין משטרה מתחנת לב הבירה שהגיע במהירות למקום, זיהה את החשוד ברחוב כשחפץ חד בידו. עפ״י החשד החשוד ניסה לפתוח את דלת הניידת ולדקור את הקצין שהדף אותו.

בשלב זה, החשוד החל בריצה לעבר אזרח שהיה על אופניים, שדד ממנו את האופניים בכוח והתחיל בנסיעה לכיוון רחוב זקס. הקצין החל במרדף אחריו בסיוע אזרח נוסף.

בשלב מסוים החשוד פתח בריצה והסתער לעבר הקצין עם המספריים בידו והפיל אותו על הרצפה בניסיון לדקור אותו. הקצין שהיה בסכנת חיים, התעשת וביצע ירי לעבר החשוד. יחד עם שוטרים נוספים שהגיעו למקום, הם השתלטו עליו ועצרו אותו. המספריים שעמם ניסה לדקור אזרחים עוברי אורח ושוטר, נתפסו בזירה.

בעקבות המקרה הקצין נפצע באורח קל כשנחבל בראשו ובגבו, ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

החשוד, בן 25, נפצע באורח קשה ופונה אף הוא לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. ככל הנראה מדובר באדם הסובל מבעיות נפשיות.

צילום: זושא לוסטיג – ניוז 360.

כוחות משטרה גדולים בפיקוד מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן הוזעקו למקום והחלו בחקירת נסיבות המקרה.

בתוך זמן קצר, נשלל החשד לפח״ע והתברר כי הרקע למקרה פלילי. המשטרה פתחה בחקירה.

תמונת המספריים שעמם החשוד ניסה לדקור אזרחים ואת קצין המשטרה:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

מוקדם יותר היום, טנק ביצע ירי פגז לעבר מטרה ברצועת עזה. כתוצאה מתקלה שמקורה מצוי בבדיקה, ירי הפגז סטה ממסלולו ונפל בשטח ישראל בסמוך לגדר הגבול. במסגרת תחקור האירוע, נבדק דיווח כי נפגע רכב במרחב מועצה אזורית חוף אשקלון כתוצאה מרסיסי הפגז. לא היו נפגעים, האירוע מתוחקר.

ניוז 360

סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד 102 של כב"ה על שריפת גדולה שמתפתחת במחלף שורש. צוותים רבים הוזנקו ממרחב בית שמש. בנוסף הוזנקו 4 מטוסי כיבוי. כעת כוחות הכיבוי מרכזים מאמצים במטרה למנוע את התפשטות השריפה ליישובים הסמוכים. הוחלט לפנות את מתחם הפוד טראק שנמצא בסמוך בסיוע משטרת ישראל.

ניוז 360

דובר משרד החוץ מסר לפני זמן קצר כי: ״בעקבות הכרת ארמניה במדינה פלסטינית משרד החוץ זימן את שגריר ארמניה בישראל לשיחת נזיפה חמורה.״

ניוז 360

בכיר הרשות הפלסטינית חוסין א-שיח': "אנחנו מברכים על ההכרה של ארמניה במדינה פלסטינית, בהתאם לדין הבין-לאומי וללגיטימציה הבין-לאומית. זהו ניצחון לצדק, ללגיטימציה ולמאבק של עמנו הפלסטיני לשחרור ולעצמאות. תודה לך ידידתנו ארמניה".

ניוז 360

משרד החוץ הארמני בהודעה על ההכרה במדינה פלסטינית: "מגנים את הפגיעה באזרחים וקוראים לשחרור ללא תנאי של החטופים. ארמניה מצטרפת לקריאה להפסקת אש מיידית בעזה ומביעה תמיכה בפתרון שתי המדינות. לאור המחויבות לעקרונות המשפט הבין-לאומי, השוויון, דו-קיום ושלום – אנו מכירים במדינה פלסטינית".

ניוז 360

צבא סוריה מוסר כי הבוקר חיל האוויר הישראלי תקף באמצעות מספר כטב"מים שני מוצבים של צבא סוריה בפרברי קוניטרה ודרעא בדרום המדינה. כתוצאה מכך חוסל קצין סורי ונגרמו נזקים למספר מבנים.

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 14:00, יום שישי (21.06)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה