ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ

הכתובת הייתה על הקיר: גופתו של הנרצח בנימין אחימאיר הי"ד אותרה בשטח החווה

אחרי יממה של חיפושים: גופתו של בנימין אותרה עם סימני אלימות קשים מאוד, שהעידו בין היתר על מאבק ממושך - מחבלים ארבו והתנפלו עליו בסכינים וסלעים כשיצא עם העדר למרעה.

אחרי 24 שעות של חיפושים, סמוך לשעה 13:00 בצהרים אותרה גופתו של בנימין אחימאיר הי"ד – רועה הצאן ממלאכי השלום שנרצח בידי מחבלים מתועבים שחדרו לחווה.

גופתו של בנימין אותרה עם סימני אלימות קשים מאוד, שהעידו בין היתר על מאבק ממושך שניהל עם המרצחים.

על פי הממצאים בשטח, מחבלים ארבו לבנימין בשטח החווה עצמה – כ100 מטרים מהדיר והתנפלו עליו בסכינים וסלעים כשיצא עם העדר למרעה.

אחרי קרב גבורה ממושך הצליחו לצערנו המרצחים להכניע אותו ונמלטו מהמקום.

הרצח המזעזע הזה הוא לא גזרת גורל אלא תוצאה של הפקרה מתמשכת!

מסתובב בחופשיות עם סכין ביד: נחשף תיעוד של המחבל שרצח את הנער

רק לפני שבועיים ערבים מכפר המרצחים אל מועייר תקפו שניים מרועי החווה וכח צבאי שעבר במקרה במקום ירה באוויר, אולם עד כה לא נעצר אפילו מחבל אחד.

גם לעשרות, אם לא מאות, התקפות אלימות אחרות שהתרחשו בשנה האחרונה כנגד רועי הצאן ביו"ש התייחסו במערכת הביטחון בשווין נפש במקרה הטוב, ואפילו מיהרו לעצור את הצד היהודי במקרה הרע.

מי שגרר למעצר וחקירות את יחיאל אינדור כשהוא בין חיים למוות לאחר שהציל מלינץ' של מאות ערבים רועה צאן בבנימין.

מי ששיחרר אך לפני חודש בתוך שעות ספורות פורעים ערבים שניסו לבצע לינץ' ברועה הצאן של גבעת רמת מגרון שרעה סמוך לכביש 60.

מי שהתעלם מעשרות התקפות ערביות כנגד רועי הצאן של גבעת שדה יונתן שכללו בקבוקי תבערה, לינצ'ים המוניים ומטעני חבלה, סירב לבצע מעצרים וסגר תלונות שהוגשו בזאת אחר זאת.

מי שרק בסוף השבוע האחרון במקום לעצור פורעים ערבים מהכפר בורקא שתקפו רועה צאן בגבעת צור הראל – מיהר לכתר את הגבעה הסמוכה ולדלוק אחרי תושבים שבאו לסייע.

מי שהרחיק באופן סיטונאי בצווים מנהליים בעלי חוות וגבעות שכל חטאם היה שהעזו להגן על עדרם מפני התקפות ערביות והעלו את חמתם של האמריקאים.

מי שהחרים בעיצומה של המלחמה את הנשקים הבודדים שהוחזקו כחוק ושימשו להגנת התושבים בשורת גבעות וחוות.

מי שבמשך שנים הפך את הקורבן לתוקף, את אחיו לאויב ואת הנאצים בכפרים לידידי המערכת לא יכול להגיד הערב ידינו לא שפכו את הדם הזה‼️

הפקרתם, עצרתם, הפנתם עורף, ואותתם לאויב – השטח פנוי: רועי הצאן שעומדים בחזית מבחינתנו הם האויב. תעשו להם מה שתרצו, אנחנו נתעלם תמיד.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: ״הרצח המתועב של הנער בנימין אחימאיר הי״ד הוא פשע חמור. אני שולח תנחומים מעומק הלב למשפחתו.

כוחות צה״ל ושב״כ נמצאים במרדף נרחב אחר הרוצחים הבזויים וכל מי ששיתף עמם פעולה.

אנחנו נגיע אל הרוצחים וסייעניהם כפי שאנחנו עושים עם כל מי שפוגע באזרחי מדינת ישראל.

צה״ל, שב״כ ומשטרת ישראל מחוז ש״י מבצעים פעילות מבצעית ומודיעינית עצימה בכל המרחב ובכפרים הפלסטינים.

אני קורא לכל אזרחי ישראל לאפשר לכוחות הביטחון לעשות את עבודתם באין מפריע, כדי שנוכל לבוא חשבון עם הרוצחים המתועבים וסייעניהם במהרה.״

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר: "הירצחו של הנער הקדוש בנימין אחימאיר הי״ד הוא עוד הוכחה נוספת שעם המחבלים ותומכיהם אין פשרות, אין משאים ומתנים. אלא רק להרוג אותם, לחזור לסיכולים הממוקדים ערב ערב גם ביו"ש, להעביר את חוק עונש מוות למחבלים, לסגור כפרים ביו"ש, ולמנוע מהם לנוע בכבישים בצירים וסמוך ליישובים ולחוות. הזכות לחיות גוברת על חופש התנועה וההומניות המזוייפת".

שר הבינוי והשיכון הרב יצחק גולדקנופף: ״הנער הקדוש בנימין אחימאיר הי״ד נרצח באכזריות בלתי נתפסת על ידי מחבלים ארורים. הלב שותת והדם רותח. אני מבקש לשלוח תנחומים למשפחתו ובטוח שכוחות הבטחון ישיגו את המרצחים ויבואו עמם חשבון״.

ראש המועצה האזורית בנימין ישראל גנץ: "כל חטאו של בנימין הוא היותו יהודי שיצא למשימת התנדבות וביקש לרעות צאן. הרצח האכזרי מזעזע את כולנו והוא נסיון של ערביי האזור בהובלת הרשות הפלסטינית לגרש אותנו מהאזור. הם באו לרצוח את בנימין במטרה לסלק את החוות ואנשיהם ששומרים על אדמות המדינה, על היישבים שלנו ועל כל מרכז הארץ.

ערביי האזור בהובלת הרשות הפלסטינית מעודדים ותומכים ברצח יהודים. הצבא בהוראת הדרג המדיני צריך לבצע פעולות עומק למיגור ההסתה ותשתיות הטרור. אם לא נפעל, זה יגיע לכל מקום במדינת ישראל.

כאנשי התיישבות אנו נחזק את האחיזה בשטח ואת אנשי החוות. אני עומד בקשר עם מנהיגי המדינה והצבא בדרישה כי תהיה לזה משמעות מיידית בשטח.

ההתיישבות בבנימין תמשיך בקומה זקופה. אנחנו מחבקים את הוריו ומשפחתו של בנימין בשעה קשה זו".

יו״ר הציונות הדתית שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳: "עצובים וכואבים עם הבשורה הנוראה על הרצח המתועב של בנימין הי״ד.

יש לנו עסק עם נאצים. נאצים בעזה ונאצים ביהודה ושומרון. ככל שנבין זאת מוקדם יותר, ונשכיל לפעול נגד האויב ביד קשה יותר, נצליח להשיב את ההרתעה מול האויב השפל.

תנחומים מעומק הלב למשפחת אחימאיר, עם ישראל כולו בוכה ואבל יחד איתכם.

אל מול המחבלים המבקשים לפגוע בהתיישבות ובאחיזתנו בחבלי המולדת ובעם ישראל, אנחנו מחזקים במעשים את המחויבות שלנו להתיישבות בכל חבלי ארץ ישראל."

נשיא המדינה יצחק הרצוג: "ליבנו דואב בכאב על הירצחו של בנימין אחימאיר ז״ל, רק בן 14, שחייו נגדעו ע״י בני עוולה. בשעה קשה זו אני מבקש לשלוח תנחומים למשפחתו, אוהביו ואהוביו.

אני מבקש לחזק את כוחות הביטחון הפועלים בנחישות בהגנה על אזרחי ישראל ובמיוחד בימים ולילות מתוחים אלו ובתנאים מורכבים מאד.

על אף שהלב דואב ועל אף הכאב והכעס אסור לאף אחד להפר את החוק ולנהוג באלימות. צה״ל, שב״כ ומשטרת ישראל שחוקרים את האירוע יגיעו אל הרוצחים המתועבים בהקדם כפי שהם מוכיחים פעם אחר פעם והם ייענשו במלוא החומרה."

יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ: ״הרצח המזעזע של בנימין אחימאיר, רק בן 14, כואב וקורע את הלב. אני מבקש למסור תנחומים למשפחתו. כוחות הביטחון ירדפו את הרוצח ואת כל מי שסייע למעשה הטרור הנפשע.
אני קורא לכולם לאפשר לצה״ל ולכל הכוחות לבצע את משימתם. אסור לקחת את החוק לידיים.
נרדוף את המרצחים, נתפוס אותם, ונמשיך להיות חזקים ונחושים יותר מכל טרוריסט שפל.״

הלילה יערוך ראש המועצה כינוס והערכת מצב עם יושבי ראש יישובי בנימין.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

המשטרה מבהירה כי בניגוד לדיווחים שגויים בכלי תקשורת וברשתות חברתיות על פיגוע דקירה בירושלים: לא מדובר בפיגוע ולא בדקירה. מדובר בתקיפת שוטרים שהתרחשה לפני זמן קצר בעיר העתיקה על רקע פלילי. עוד הוסיפו כי בעקבות התקיפה האלימה של החשוד עם חפץ שהיה בידו, שני שוטרים נפצעו באורח קל ומקבלים כעת טיפול רפואי. החשוד נעצר תוך […]

ניוז 360

שוטרי תחנת עכו פתחו בחקירה בתאריך 05.05.2024 עם קבלת דיווח אודות חשד לתקיפה ואיומים ברצח של שתי נשים בידי אח שלהן. מהחקירה עלה כי החשוד דרש מאחותו בת ה-19 להסיר תמונה שפירסמה ברשת החברתית אך סירבה ובשל כך הותקפה באלימות קשה ואושפזה בבית החולים. כשהאחות הגדולה בת ה-26 הגיעה לבית החולים לבקר את הקרבן, אחותה […]

ניוז 360

‏אירוע חריג סמוך למעבר רפיח: בשיא המתיחות עם מצרים, חיילים מצריים פתחו באש באופן מפתיע לעבר משאית ישראלית, כוחות צה"ל השיבו באש, ככה"נ חייל מצרי נהרג. אין נפגעים לכוחותינו.

ניוז 360

יחידת הסייבר בלהב 433 בשיתוף עם שב"כ עצרה לפני זמן קצר חשוד בעקבות סרטון שפרסם ברשת ובחשד להסתה לאלימות. המעצר בסיוע צוות המשימה המיוחד לטיפול בהסתות ברשתות החברתיות. החשוד, בן 43 מחיפה, יובא לחקירה במשרדי היחידה, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בראשל"צ.

ניוז 360

ראש המוסד, דוד (דדי) ברנע הודיע היום (ב'), 27 במאי 2024, י"ט באייר תשפ"ד, על מינויו של ע' לתפקיד סגן ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים. ע' עתיד להחליף את ה', הסגן הנוכחי שמכהן בתפקיד החל מיוני 2021. מינויו של ע', שצמח במוסד במסלול החוד היומינטי, הנו המשך לשינוי הארגוני שהוביל ראש המוסד בתחילת כהונתו, שכלל […]

ניוז 360

תושבי אילת תיעדו לפני זמן קצר יירוטים מעל שמי אילת, תושבים פרסמו גם תיעודים ממצלמות אבטחה שבהם נראים 2 יירוטים. ‏מבדיקת הפרטים עולה כי מטוס קרב יירט 2 מטרות חשודות באזור מפרץ אילת שהגיעו מכיוון מזרח. צפו בתיעוד: מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר מטוסי קרב של חיל האוויר יירטו בהצלחה שתי מטרות אוויריות חשודות […]

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 16:59, יום שני (27.05)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה