בן 3 נפגע מרכב ברחוב עזרא פינת בן יעקב בבני ברק.
אפי פלדמן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק מדווח מהזירה: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה לילד שנפצע באורח בינוני. מדובר בילד כבן 3 שנפצע בראשו כתוצאה מפגיעת רכב פרטי".
יעקב ישראל מלכה נהג האמבולנס של איחוד הצלה שפינה את הילד לבית החולים מסר: "הילד שנפגע מרכב סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירת התאונה הוא פונה באמבולנס של איחוד הצלה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בתל השומר כשמצבו מוגדר בינוני".
(צילום: ארכיון)