ילד שרכב על אופניים נפגע מרכב ברחוב רשב"י באשדוד.
חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא אשדוד ילד כבן 7 במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים.
יצחק הופמן חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "יחד עם חובשים נוספים וצוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה לילד שרכב על אופניים בדרכו ללימודים ונפגע מרכב. לאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו מוגדר בינוני".
(צילום: ארכיון)