בפעילות משולבת בסוף השבוע של שוטרי משטרת ישראל בשיתוף פקחי מועצת הלול, נבדקו 6 בתי עסק לממכר מזון בכפרים מוקייבלה וסנדלה.
במהלך בדיקה בחנות בכפר מוקייבלה נתפסו 78 תבניות שהכילו סה"כ 2,340 ביצים שאינן ראויות למאכל אדם.
הביצים הוחרמו והועברו להשמדה. בעל העסק נחקר ושוחררו בתנאים מגבילים.
משטרת ישראל נמסר: יחד עם רשויות האכיפה הנוספות, ימשיכו במאבקם הנחוש כנגד שיווק מזון פיראטי בדגש על מזון שלעיתים קרובות מובל או מוחזק בתנאים לא ראויים ועלול להיות נגוע במחלות ולסכן את בריאות הציבור.
משטרת ישראל ממשיכה בפעילות מאומצת למען שמירה על שלומם ובריאותם של האזרחים ויחד עם כלל גורמי האכיפה, פועלים כנגד השיווק הפיראטי של מזון אשר עלול לסכן את בריאות הציבור ואשר פוגע במשווקים המורשים, המגדלים את תוצרתם תוך הקפדה על התנאים הנדרשים להבטחת בריאות הציבור ושלומו.