ניוז
ניוז 360 news

חדשות בארץ

בוטלה הופעתה של המחבלת פעילת ה-BDS רסמייה עודה בברלין והיא תגורש באופן מיידי מגרמניה

הודות ללחץ שהפעילו השר לנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן ושורה של ארגונים יהודיים בגרמניה, לרבות מחאה של שגריר ישראל בגרמניה הודיעו אמש הרשויות בברלין על ביטול הויזה של המחבלת, פעילת ה-BDS , רסמייה עודה ועל גירושה מגרמניה באופן מיידי. עודה לא השתתפה בכנס אנטי ישראלי שתוכנן להתקיים אמש בברלין. עוד פורסם בהודעה רשמית של מדינת ברלין כי הוטל עליה איסור מוחלט על כל פעילות פוליטית במדינה. שר הפנים של ברלין Andreas Geisel אמר שאין מקום להסתה נגד יהודים ומדינת ישראל בעיר: ״הזכות לחופש הביטוי חשובה מאוד אבל אם היא מנוצלת כדי להסית נגד מדינת ישראל יהודים ויהודיות זה מהווה חציה של קו אדום. ברלין עיר של איחוד וסולידריות ולא של הפרדה ופרופגנדה״.

השר לנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן: ״הצדק וההיגיון ניצחו. אני מברך את הרשויות בגרמניה על ההחלטה הערכית והחד משמעית שקיבלו: מדובר בהחלטה ערכית וחשובה ואני קורא למדינות נוספות באירופה לאמץ את הגישה של אפס סבלנות למחבלים המסווים את עצמם כפעילי זכויות אדם״.

לפני חודש פרסם המשרד לנושאים אסטרטגיים דו״ח שחשף את קשרי הטרור העמוקים בין ארגוני הטרור לבין ארגוני ה-BDS. רסמייה עודה היא דוגמה אחת מיני רבות שחשפנו בדו״ח שנקרא ״מחבלים בחליפות״.

בשנים האחרונות הפכה עודה למרצה מבוקשת בכנסים של ארגוני BDS, לרבות בקמפוסים בארה״ב. זו לא הפעם הראשונה שעודה מגורשת לאלתר, בשנה שעברה גרשו הרשויות בארה"ב את עודה בגין דיווח שקר לרשויות.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest
1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
שמואל
שמואל
לפני 4 שנים

יימלח שמה

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

המשטרה מבהירה כי בניגוד לדיווחים שגויים בכלי תקשורת וברשתות חברתיות על פיגוע דקירה בירושלים: לא מדובר בפיגוע ולא בדקירה. מדובר בתקיפת שוטרים שהתרחשה לפני זמן קצר בעיר העתיקה על רקע פלילי. עוד הוסיפו כי בעקבות התקיפה האלימה של החשוד עם חפץ שהיה בידו, שני שוטרים נפצעו באורח קל ומקבלים כעת טיפול רפואי. החשוד נעצר תוך […]

ניוז 360

שוטרי תחנת עכו פתחו בחקירה בתאריך 05.05.2024 עם קבלת דיווח אודות חשד לתקיפה ואיומים ברצח של שתי נשים בידי אח שלהן. מהחקירה עלה כי החשוד דרש מאחותו בת ה-19 להסיר תמונה שפירסמה ברשת החברתית אך סירבה ובשל כך הותקפה באלימות קשה ואושפזה בבית החולים. כשהאחות הגדולה בת ה-26 הגיעה לבית החולים לבקר את הקרבן, אחותה […]

ניוז 360

‏אירוע חריג סמוך למעבר רפיח: בשיא המתיחות עם מצרים, חיילים מצריים פתחו באש באופן מפתיע לעבר משאית ישראלית, כוחות צה"ל השיבו באש, ככה"נ חייל מצרי נהרג. אין נפגעים לכוחותינו.

ניוז 360

יחידת הסייבר בלהב 433 בשיתוף עם שב"כ עצרה לפני זמן קצר חשוד בעקבות סרטון שפרסם ברשת ובחשד להסתה לאלימות. המעצר בסיוע צוות המשימה המיוחד לטיפול בהסתות ברשתות החברתיות. החשוד, בן 43 מחיפה, יובא לחקירה במשרדי היחידה, בסיומה ובהתאם לממצאיה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בראשל"צ.

ניוז 360

ראש המוסד, דוד (דדי) ברנע הודיע היום (ב'), 27 במאי 2024, י"ט באייר תשפ"ד, על מינויו של ע' לתפקיד סגן ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים. ע' עתיד להחליף את ה', הסגן הנוכחי שמכהן בתפקיד החל מיוני 2021. מינויו של ע', שצמח במוסד במסלול החוד היומינטי, הנו המשך לשינוי הארגוני שהוביל ראש המוסד בתחילת כהונתו, שכלל […]

ניוז 360

תושבי אילת תיעדו לפני זמן קצר יירוטים מעל שמי אילת, תושבים פרסמו גם תיעודים ממצלמות אבטחה שבהם נראים 2 יירוטים. ‏מבדיקת הפרטים עולה כי מטוס קרב יירט 2 מטרות חשודות באזור מפרץ אילת שהגיעו מכיוון מזרח. צפו בתיעוד: מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר מטוסי קרב של חיל האוויר יירטו בהצלחה שתי מטרות אוויריות חשודות […]

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 15:56, יום שני (27.05)
ניוז 360 news
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה