שוטרי תחנת המשטרה בשדות בצעו הלילה פעילות מבצעית יזומה סמוך לקלנסוואה המתמקדת בעבירות הרכוש , במסגרתה זיהו השוטרים רכב שעורר את חשדם ולפיכך קראו לנהג הרכב לעצור בצד הדרך, כאשר הרכב החל להימלט עד למעצרו בתום מעקב בתנועה.
בתוך כך, השוטרים עצרו את הנהג – תושב ג'ת כבן 59 וכן שלושה נוסעים שהיו עמו ברכב – שהנם תושבי טול כרם השוהים בארץ באופן לא חוקי, לאחר שבבדיקת הרכב כי העגלה שנגררה , נגנבה זמן קצר קודם לכן מנתניה ובתוכה כלי גינון חשמליים יקרים, כולל מסורי בנזין, חרמש, כלי גיזום ועוד
בתום חקירתם בתחנת המשטרה בשדות נכלאו כלל החשודים ובהתאם לצורכיה, המשטרה תביא אותם היום לדיון בבימש פ"ת בבקשה להאריך את מעצרם.