צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי ראשוני לשני נפגעים באירוע אלימות ברחוב ירושלים פינת בלפור בבת ים.
בשעה 20:32 התקבל דיווח על 2 גברים שנפצעו מירי באירוע אלימות, ברחוב ירושלים בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון, 2 גברים בשנות השלושים עם פצעי ירי, מהם אחד במצב קשה, והשני במצב בינוני.
באירוע נוסף, צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי ראשוני לפצוע באורח קל עד בינוני שסבל מחבלות חודרות ברחוב ירושלים פינת בן גוריון בבת ים. לאחר מכן הוא פונה באמבולנס לבית החולים להמשך טיפול. מדיווח של עוברי אורח במקום מדובר באירוע נוסף ללא קשר לאירוע בירושלים פינת בלפור. נסיבות האירועים נחקרות.
חובשי מד"א על אופנוע מד"א נועם אסולין ודניאל גיאת סיפרו: "ראינו שני גברים בשנות השלושים שוכבים על הכביש כשהם בהכרה מלאה וסובלים מפצעי ירי, הענקנו להם טיפול רפואי מהיר בשטח ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים כשמצבו של אחד קשה והשני בינוני."
בני מזרחי חובש איחוד הצלה סיפר: "לדברי עוברי אורח מדובר באירוע אלימות, הענקנו סיוע רפואי ראשוני לשני נפגעים שסבלו מחבלות חודרות. ולאחר מכן הם פונו בניידות טיפול נמרץ לבית החולים להמשך טיפול כאשר מצב מוגדר בשלב זה בינוני."