בשעה 08:47 התקבל דיווח על ת.ד בכביש 367 סמוך לצומת גבעות. מדובר ברכב עם 4 נוסעים חסידי ברסלב שהחליק ונפגע מרכב אחר, חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים 4 פצועים מהרכב הפרטי, בהם נער כבן 13 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית, מורדם ומונשם, צעירה כבת 18 במצב בינוני, בהכרה, עם חבלות בחזה ובבטן, גבר כבן 30 במצב קל עד בינוני ונהג הרכב גבר כבן 40 במצב קל.
הפאראמדיקים של מד"א אהרון אדלר ועידית זהבי סיפרו:
"כשהגענו למקום ראינו שני כלי רכב על הכביש, ברכב פרטי נלכדו חלק מהנוסעים, חילצנו צעירה כבת 18 בהכרה, עם חבלות בבטן ובחזה, וכוחות הכיבוי חילצו נער כבן 13 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית , הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים ואת הנער הרדמנו והנשמנו, לאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו את הפצועים לבית חולים."
צילום: דוברות כב"ה מחוז יו"ש