בשעות האחרונות נרשמים ריכוזים גבוהים של חלקיקים נשימים באזור הערבה ועד אילת. זאת, בשל חזית אובך המגיעה ממצרים לאזורנו. הצפי הוא כי עד הצהריים איכות האוויר תשתפר בכל האזורים בערבה ובאילת, בשל מעבר החזית לאזור אחר.
המשרד להגנת הסביבה, בהתייעצות עם משרד הבריאות, ממליץ לאוכלוסיות הרגישות באזור הערבה ואילת – ילדים, נשים בהריון, קשישים, חולי לב וחולי ריאות – להימנע מפעילות גופנית מאומצת וליתר האוכלוסייה לצמצם את הפעילות בחוץ.
מדובר רשות שדות התעופה נמסר: תנאי הראות באילת מאפשרים המראות ונחיתות. לציבור מומלץ לעמוד בקשר עם חברות התעופה לגבי שינויים בלוז ההמראות והנחיתות באילת.