5 פצועים בתאונה בכביש 1 ממחלף לטרון לכיוון ענבה. חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן 4 פצועים, בהם 3 במצב בינוני כבני 19 עם חבלות בחזה ובפנים ו-2 קל.
החובשים אהרון פליישמן ויהודה מור העניקו טיפול רפואי ל-5 נפגעים, בהם: 3 במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים, 2 במצב קל והם פונו על ידי אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ להמשך טיפול בבתי החולים אסף הרופא בצריפין, קפלן ברחובות ושיבא בתל השומר.
![](https://news360.co.il/wp-content/uploads/2019/03/img-20190312-wa03789127923869562980277-1.jpg)