כרבע מיליון איש צפו בסוף השבוע בסרטון של דניאל עמרם על איש התקשורת והמומחה לאיראן – אליהו יוסיאן.
בסרטון שהחלק הראשון שלו התפרסם במוצאי שבת, הביא עמרם ראיון עם שכנתו של יוסיאן שהעלתה את חשדותיה על התנהלות פוגענית לכאורה מצד יוסיאן.
יש לציין כי הסרטון שהוצג כתחקיר עיתונאי שחושף "עדויות קשות", לא הביא בדל של ראיות שביססו את הטענות כלפי יוסיאן וגולשים רבים אף הביעו ביקורת על כך בתגובות לסרטון שהתפרסם ביוטיוב. "זה התחקיר הכי חסר הוכחות שראיתי בחיים שלי, ממך ציפיתי ליותר" נכתב לעמרם בתגובות.
בציוץ שמפרסם הערב אליהו יוסיאן בחשבון ה-X שלו (לשעבר טוויטר) הוא משתף כי קיבל צו למניעת הטרדה מאיימת מבית המשפט בחדרה כלפי שכנתו וכלפי האדם שתיעד קטעים מביתו ששולבו בסרטון של עמרם. בנוסף מצהיר יוסיאן כי אף הגישה תלונה במשטרה כנגד דניאל עמרם ושלח מכתבי התראה לפיצוי בסך של שני מיליון שקלים.
יוסיאן משתף כי זוהי רק ההתחלה וכי הוא יגיש תביעה כנגד כל מי ששיתף את הסרטון, כאשר יתכן ומדובר באלפי אנשים.
"יצאו מכתבים לפני נקיטת הליכים משפטיים ע״י עו״ד אפרים דימרי כנגדם בסך של שני מליון שקלים כל אחד בנפרד , על הוצאת דיבה ולשון הרע ועוד ועוד , וזו רק ההתחלה. מילה של יוסיאן, היא מילה איראנית, כולם אבל כולם כולל אלה שעשו ויעשו שיתופים ברשתות החברתיות וכל מי שמשתף פעולה , יחטפו תביעה כספית ותלונה במשטרה , מבטיח לכם שלא אוותר על כבוד משפחתי ועל העוול שנעשה לילדיי ובני משפחתי."
חחחחח קישקוש שיכין אגרות לבית המשפט על סך 50 מיליון שקל במידה ורוצה לתבוע אליי אנשים על שניי מיליון שקל , בעצם שיכין קודם אגרה אחת על סך 2.5% מסך התביעה