ניוז
ניוז 360 news
ניוז 360

גבר ואישה נעצרו בחשד שתקפו את בן הזוג הקודם של האישה בחשד שקיים ברשותו צילומים אינטימיים שלה

חוקרי תחנת נתניה פתחו במוצאי השבת בחקירה עם קבלת דיווח בדבר תקיפה חמורה בחניון בניין בעיר. ע"פ החשד, הקורבן הגיע מביתו שבאשדוד לנתניה על מנת להיפגש עם בת זוגו לשעבר ולאסוף חפצים. עם הגעתו לחניון הבניין בו אמורה היתה להיערך "הפגישה", הותקף הקורבן ע"י החשוד וגבר נוסף וזאת על רקע חשדה של האישה כי ברשות הקורבן צילומים אינטימיים שלה שצולמו בסתר, לאחר התקיפה גנב החשוד את ארנקו והטלפון הסלולארי של הקורבן. חוקרי תחנת נתניה פתחו בחקירה מואצת בסיומה עצרו השוטרים כעבור 24 שעות את הגבר והאישה החשודים. אתמול והיום הגיעו החשודים – תושבי נתניה בשנות ה- 20 לחייהם לדיונים בבימ"ש פ"ת בבקשה להאריך את מעצרם בסיום – האישה שוחררה למעצר בית ואילו מעצרו של בן הזוג הוארך עד יום חמישי (13.6.24).

הגיבו בצ'ט

guest
0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.
צ'ט קבוצת
הכתבים
ניוז 360

מוקדם יותר היום, טנק ביצע ירי פגז לעבר מטרה ברצועת עזה. כתוצאה מתקלה שמקורה מצוי בבדיקה, ירי הפגז סטה ממסלולו ונפל בשטח ישראל בסמוך לגדר הגבול. במסגרת תחקור האירוע, נבדק דיווח כי נפגע רכב במרחב מועצה אזורית חוף אשקלון כתוצאה מרסיסי הפגז. לא היו נפגעים, האירוע מתוחקר.

ניוז 360

סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד 102 של כב"ה על שריפת גדולה שמתפתחת במחלף שורש. צוותים רבים הוזנקו ממרחב בית שמש. בנוסף הוזנקו 4 מטוסי כיבוי. כעת כוחות הכיבוי מרכזים מאמצים במטרה למנוע את התפשטות השריפה ליישובים הסמוכים. הוחלט לפנות את מתחם הפוד טראק שנמצא בסמוך בסיוע משטרת ישראל.

ניוז 360

דובר משרד החוץ מסר לפני זמן קצר כי: ״בעקבות הכרת ארמניה במדינה פלסטינית משרד החוץ זימן את שגריר ארמניה בישראל לשיחת נזיפה חמורה.״

ניוז 360

בכיר הרשות הפלסטינית חוסין א-שיח': "אנחנו מברכים על ההכרה של ארמניה במדינה פלסטינית, בהתאם לדין הבין-לאומי וללגיטימציה הבין-לאומית. זהו ניצחון לצדק, ללגיטימציה ולמאבק של עמנו הפלסטיני לשחרור ולעצמאות. תודה לך ידידתנו ארמניה".

ניוז 360

משרד החוץ הארמני בהודעה על ההכרה במדינה פלסטינית: "מגנים את הפגיעה באזרחים וקוראים לשחרור ללא תנאי של החטופים. ארמניה מצטרפת לקריאה להפסקת אש מיידית בעזה ומביעה תמיכה בפתרון שתי המדינות. לאור המחויבות לעקרונות המשפט הבין-לאומי, השוויון, דו-קיום ושלום – אנו מכירים במדינה פלסטינית".

חיפוש בניוז 360

ניוז 360 news
עכשיו 17:54, יום שישי (21.06)